Grand Slam Tennis 2


65%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Grand Slam Tennis 2 v porovnání s podobnými hrami? Grand Slam Tennis 2 byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

2/5
Doupě
4. 3. 2012
Dneska si ukážeme, jak udělat vobyčejnou tenisovou hru. Nebojte, nebude to nic složitýho. Jen nějakej ten Playstation a Xbox. Dost řečí, pustíme se do toho.

7/10
Zing
19. 2. 2012
Úderný, akční, zábavný a atmosférický tenis, který trefil zlatou střední cestu mezi bezmyšlenkovitým bušením do míčku a strategickým cupitáním po kurtu. Pokud dokážete přivřít oči a nebudete od něj čekat příliš, odmění se vám skvělou sportovní zábavou, která díky propracovanému multiplayeru něco vydrží.

68%
Bonusweb
14. 2. 2012
Autoři z EA Sports přišli s revolučním ovládáním, které hru odlišuje od konkurence. Většina ostatních aspektů je ale bohužel až příliš nevýrazná, aby oslovila i většinové publikum.

4/5
Hrej.cz
10. 2. 2012
Veskrze příjemný mix arkády a simulace určený pro co nejširší publikum. První námluvy mezi sportovním kolosem EA Sports a bílým sportem si v indexu odnesly velmi dobrou, několik zajímavých nápadů však na pokoření dominance zkušených soupeřů nestačí.

ENCS