Top Spin 3


71%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: wii
ps3
xbox 360

Podobné hry

Jak si vede hra Top Spin 3 v porovnání s podobnými hrami? Top Spin 3 byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

4/10
Tiscali Games
7. 2. 2009
Chtělo by to pečlivější testování, promyšlenější ovládání, vyrovnanější kariéru s více „vedlejšími“ úkoly, nezbavovat se tréninku a možná bychom tu měli nového krále tenisových simulací. Takhle na vrcholu zůstává pro někoho Top Spin 2, pro arkádověji založené Virtua Tenis 3. Oproti nim je Top Spin 3 sice plný reklam a grafického pozlátka, ale zábavná...

4/5
Doupě
24. 7. 2008
Top Spin 3 je rozhodně nejlepším tenisovým simulátorem všech dob. Nabízí nejvěrnější zážitek z bývalého sportu gentlemanů, širokou paletu úderů a variabilní situace, díky nimž nemůžete podcenit žádný míč. Přináší asi bezkonkurenční počet tenistů a tenistek a licencované turnaje. Bohužel u toho tvůrci zůstali. Není to málo, ale jak vědí sportovní fanoušci, pouze dění na hřišti špičkový zážitek nevytváří.

85%
Bonusweb
8. 7. 2008
Nejnovější díl oblíbené tenisové série Top Spin je zpátky a je větší, rychlejší, barevnějí a zábavnější, než kdy předtím.

4/5
Hrej.cz
27. 6. 2008
Tenis pro tenisové fanoušky. Rozjezd chvíli potrvá, ale o to větší radost z vítězství následuje.

CS