Kinect Sports: Season Two


73%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Kinect Sports: Season Two v porovnání s podobnými hrami? Kinect Sports: Season Two byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

3,5/5
Doupě
23. 11. 2011
Celkově Kinect Sports: Season Two přináší podařenou zábavu miniherního střihu. Od prvního dílu se zlepšila přesnost, grafika a celkově se jedná o podařenější dílko. Zábavnost sportů se střídá, ale až na tenis není žádný zásadně problematický. I na ten tenis se dá zvyknout. Pokud chcete pro rodinu nějakou zábavnou hru pod stromeček, Season Two může být dobrou volbou.

7/10
Zing
12. 11. 2011
Golf odchází s jedničkou, zbytek už je na tom o něco hůře. Loni to prostě bylo lepší, ale to se dalo předpokládat. Prvotní výběr sportů už asi nic nepřekoná. Přesto je hra jako dělaná pro párty. Ready, HIKE!

8/10
XboxWeb.cz
2. 11. 2011
Kinect Sports Season Two si místo ve Vašem sportovním obýváku určitě zaslouží a dokážou rozpohybovat snad všechny svaly ve vašem těle. Ještě teď mne bolí ruka od golfu a házení míčů do koncové zóny a nepřestal jsem zrychleně dýchat kvůli náročnému běhání. Naštěstí si odpočinete u šipek a lyžování. V celkovém součtu mi ale přijde pokračování slabší než první díl a to je vzhledem k nabídce velice zajímavých...

CS