Kinect Sports Season 2


71%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: xbox 360

Podobné hry

Jak si vede hra Kinect Sports Season 2 v porovnání s podobnými hrami? Kinect Sports Season 2 byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
Eurogamer.cz
28. 12. 2011
Druhá sada sportovních disciplín pro Kinect už sice není takové terno jako úvodní díl, ale hlavně díky polovině zábavných sportů je znovu na párty nebo soutěžení dětí jako dělaná. Pokud už jste se jedničky něco nahráli, rozhodně se v tomto druhém díle zase velmi dobře zabydlíte.

Eurogamer.cz
27. 12. 2011

5/10
Tiscali Games
8. 12. 2011
Kinect Sports byla povedená odpověď na sportovní minihry pro Wii, která všem ukázala, co Kinect vlastně umí. Dvojka je jen podivně nastavovanou kaší, která demonstruje, jak rychle se tenhle žánr bez inovací dokázal okoukat.

8/10
GamesWEB.sk
7. 12. 2011
Kinect Sports: Season Two ponúka slušnú porciu zábavy aj v online multiplayeri. Režim výziev má zmysel hlavne pre tých, ktorí sa radi vyťahujú a ktorí to radi natrú kamarátom prostredníctvom Xbox Live. Netreba zabúdať ani na vcelku presné zakomponovanie hlasovej komunikácie s hrou, čo ocenia hlavne jazykovo nadaní. Season Two pre niekoho možno poslúži ako odrazový mostík pre začatie reálneho športovania,...

7/10
Doupě
24. 11. 2011
Celkově Kinect Sports: Season Two přináší podařenou zábavu miniherního střihu. Od prvního dílu se zlepšila přesnost, grafika a celkově se jedná o podařenější dílko. Zábavnost sportů se střídá, ale až na tenis není žádný zásadně problematický. I na ten tenis se dá zvyknout. Pokud chcete pro rodinu nějakou zábavnou hru pod stromeček, Season Two může být dobrou volbou.

7/10
Zing
12. 11. 2011
Golf odchází s jedničkou, zbytek už je na tom o něco hůře. Loni to prostě bylo lepší, ale to se dalo předpokládat. Prvotní výběr sportů už asi nic nepřekoná. Přesto je hra jako dělaná pro párty. Ready, HIKE!

7/10
Sector.sk
10. 11. 2011
Výsledok je pozitívny a osobne som dostal viac ako som čakal. Selekcia športov je fajn, využitie hlasového ovládania sa priam pýtalo a vybrané športy sú skutočne dobré žrúty času, čo je najväčšia vizitka pre hru, ktorú by som po vzore Wii jednohubiek po dvoch-troch dňoch odložil.

80%
XboxWeb.cz
4. 11. 2011
Grafické zpracování je věrné prvnímu dílu, takže zde žádné překvapení a stejně tak zůstal zachován i drobný RPG systém. Místo bodů ale musíte získat fanoušky a díky nim se dostanete na další level. Za levely získáváte nějaký ten achievement nebo avatar award. Konečné hodnocení je tedy následující. Kinect Sports Season Two si místo ve Vašem sportovním obýváku určitě zaslouží a dokážou rozpohybovat snad...

75%
GameSite.sk
1. 11. 2011
Herný zážitok je samozrejme iný, ale ide hlavne o zábavu a v rámci kategórie Kinect titulov Season 2 nesklame – minimálne za predpokladu, že si máte hru s kým zahrať. V takýchto situáciách sa mnohokrát dokážu ignorovať aj technické nedokonalosti produktu. A nezabudnite, čoskoro si predstavíme Kinect Sports Season 2 aj vo forme videorecenzie!

75%
GamePark
29. 10. 2011
Pokud hledáte hru jen pro sebe, pak vás asi příliš dlouho Kinect Sports Season 2 bavit nebude. Od základů je tento titul dělaný pro zábavu ve více lidech a v tomto směru obstál, přestože dvě z celkových šesti disciplín se nám dvě příliš nelíbily. Rozhodně si ale vývojáři zaslouží pochvalu za technickou stránku, jde zde jasně patrný pokrok kupředu co se týká technického fungování a snímání, to funguje...

GamePark
29. 10. 2011
Mnohokrát jsme si v článcích stěžovali na to, že pro Kinect nevychází příliš kvalitních titulů. Tedy přesněji řečeno ono ani moc her na trhu není. Loni na podzim po jeho uvedení to bylo vcelku slušné, ale pak mánie docela rychle utichla. Teď už je tomu prakticky rok co se dostal pohybový senzor od Microsoftu na pulty obchodů a my musíme doufat, že se to brzy zvrátí. Jako první se o to na letošním předvánočním...

CS