Halo Wars


83%

Průměr z 13 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: xbox 360

Podobné hry

Jak si vede hra Halo Wars v porovnání s podobnými hrami? Halo Wars byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

85%
Hratelne.cz
9. 3. 2009
Výborná akční strategie nejen pro fanoušky série Halo. Pár chybek hravě zválcuje kvalitní zpracování a strhující mise; jde o jednu z nejlepších realtimovek na next-gen konzolích.

90%
XboxWeb.cz
27. 2. 2009
Hra vás nebude brzdit svojí obtížností a případně nějakou nudnou vsuvkou. Do hry vstoupíte jako do příběhu a ten si budete sledovat jako film na DVD a přitom si tak nějak ladně budete ten film sami hrát. Smekám před tvůrci, kteří nám dali hru, ke které sednete a na jeden zátah ji dohrajete.

8,5/10
Sector.sk
27. 2. 2009
Možno by ku kompletnosti neboli na škodu ďalšie kampane, respektíve aspoň multiplayer pre všetky tri rasy. Takto hra končí trochu orezaná, ale znovuhrateľnosť a rozsiahle CGI videá to čiastočne vynahradzujú.

9/10
XboxWeb.cz
27. 2. 2009
Halo Wars je hra, kterou by měl vyzkoušet možná opravdu každý hráč. Ovládání je opravdu velmi jednoduché a atmosféra hry vynikající. Vše jsem prošel na jeden zátah a musím říct, že to už se mě dlouho nestalo. Hra vás nebude brzdit svojí obtížností a případně nějakou nudnou vsuvkou. Do hry vstoupíte jako do příběhu a ten si budete sledovat jako film na DVD a přitom si tak nějak ladně budete ten film...

7,5/10
hry.Sme.sk
24. 2. 2009
Halo Wars je najlepšia konzolová stratégia. Nie je to hit, dych vyrážajúca bomba, to zas nie, ale skôr prvý krôčik k tomu, aby sa strategické hry začali skutočne presadzovať aj na konzolách.

80%
GameStar.cz
23. 2. 2009
Kvalitní a přesto nenáročná RTS strategie, která dokáže ukojit touhu po masivních bitvách lidí s emzáky. Pro příznivce Halo je to jasná volba a možnost si vyzkoušet všechny jednotky, které kdy viděli v průběhu hraní série v reálu.

4/5
Hrej.cz
20. 2. 2009
Výtečná akční strategie, která je velkorysá svou prezentací, ale zároveň dostatečně střídmá v herním systému. A k tomu - je to Halo!

8/10
Hrej.cz
20. 2. 2009
Výtečná akční strategie, která je velkorysá svou prezentací, ale zároveň dostatečně střídmá v herním systému. A k tomu - je to Halo!

9/10
Tiscali Games
20. 2. 2009
Jedinečný počin, ať už jde o velmi intuitivní ovládání, struhující kampaň a ve všech ohledech vynikající technické zpracování. Za chyby lze považovat jedině kratší kampaň a místy problematický pathfinding. Myslím, že v tomto případě jde však celkem hravě přimhouřit oči.

9/10
Tiscali Games
20. 2. 2009
Jedinečný počin, ať už jde o velmi intuitivní ovládání, struhující kampaň a ve všech ohledech vynikající technické zpracování. Zbytečně přitom nejsou neosekány základní principy RTS či systém boje, takže Halo Wars jsou výzvou i pro zkušenější hráče. Vše je navíc okořeněno několika originálními prvky i důstojným přenesením slavné FPS trilogie do žánru...

80%
Bonusweb
20. 2. 2009
Microsoft, dobře si vědom síly značky Halo, zadal tvorbu nové strategie známým Ensemble Studios. A dobře udělal.

4/5
Doupě
20. 2. 2009
V multiplayeru a skirmish misích navíc funguje systém velitelů se specifickými speciálními údery (MAC kanón, kobercové bombardování…) a unikátními jednotkami (jako např. ODST s možnosti orbitálního výsadku), takže přestože počet jednotek není závratný, hned tak se neokoukají. Plus můžete hrát i za Covenanty (bohužel právě jen v MP a skirmish) s jejich paletou unikátních jednotek a specifickým přístupem...

8/10
Doupě
17. 2. 2009
Jestli tedy lze něco Halo Wars vyčítat, je to už zmiňovaný, na strategie slabší obsah – kampaň velmi krátká, multiplayer nabízí jen dva módy. V tom hlavním však Halo Wars vyniká: ovládání výborné a intuitivní, hratelnost chytlavá a dynamická.

CS