Napoleon: Total War


81%

Průměr z 17 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

7/10
hry.Sme.sk
26. 3. 2010
Napoleon: Total War sa úzko orientuje na jedného muža, obdobie jeho rozkvetu, slávy i pádu. Prílišná podobnosť s predošlými dielmi si žiaľ žiada otázku, či to bude stačiť.

Tiscali Games
24. 3. 2010
Napoleon Total War nabízí podobnou hru jako Empire. A nepřináší moc novinek. Ale přesto musí všechny fandy série a historických strategií bavit. Válečné a diplomatické peripetie známého vojevůdce i jeho nepřátel, včetně multiplayeru ve dvou, jsou zkrátka opět chytlavou záležitostí. Snad jen tu umělou inteligenci by to chtělo ještě vylepšit.

7,8/10
Tiscali Games
24. 3. 2010
Nepřináší moc novinek. Válečné a diplomatické peripetie malého vojevůdce i jeho nepřátel jsou zkrátka opět chytlavou záležitostí. Snad jen tu umělou inteligenci by to chtělo ještě vylepšit.

90%
Recenzeher.eu
19. 3. 2010
Dvě dlouhé kampaně sice nemusí sednout úplně každému, zase ale můžete vyzkoušet několik dalších povedených módů, které vás bezpochyby nasytí.

80%
GameSite.sk
4. 3. 2010
Napoleon: Total War nepriniesol prelomové novinky, ale vylepšil už overené spôsoby a prvky zo série Total War a pridal k ním pár svojich vylepšení.

GamePark
1. 3. 2010
Série Total War si během těch několika let co pravidelně vychází dokázala vybudovat hodně zvučné jméno. Zatímco žánr klasických historických strategií v poslední době poněkud skomírá, na tyto tituly je spoleh. Všechny předchozí díly se pokaždé zaměřovaly na nějaké konkrétní historické období, ale z názvu tohoto nového přírůstku vám musí být patrné, že nyní je tomu jinak. Tvůrci ze studia Creative Assembly...

80%
GamePark
1. 3. 2010
Změny nejsou vskutku razantní, jde spíše o kosmetická vylepšení. Celá hra se nese hodně na podobném duchu jako její předchůdce, jen se zabývá většími detaily, než jsme tady zvyklí.

8/10
Zing
26. 2. 2010
Napoleon: Total War je špičková hra, ale ne nová. Ani to není správně vystiženo, jelikož hra nová je, ale nepřináší nového zhola nic. Pokud vlastníte Empire, dobře zvažte, zda je pro vás důležité pořízení tohoto díla, jelikož jde o tu samou hru převlečenou do trochu jiného hávu a posunutou historicky o několik desítek let. Titul rozhodně doporučuji pro ty, kteří s Total Warem zatím neměli to potěšení,...

8/10
Zing
26. 2. 2010
Pokud vlastníte Empire, dobře zvažte, zda je pro vás důležité pořízení tohoto díla, jelikož jde o tu samou hru převlečenou do trochu jiného hávu a posunutou o několik desítek let.

77%
Bonusweb
26. 2. 2010
Napoleon je intenzivnější a také omezenější než předchozí díly série. Krom toho disponuje komplexní hrou více hráčů.

8,5/10
Sector.sk
26. 2. 2010
Jedná sa o jeden z najlepších kúskov série, hoci priniesol len jednu výraznú inováciu, ale o to pozoruhodnejšiu. AI síce zlyháva, ale kedykoľvek sa dá nahradiť umom iného živého hráča.

9/10
Doupě
24. 2. 2010
Logisticky zvládnout kampaň je o něco složitější, než dříve. Přesto však řada vylepšení posunula hru zase dál a nejeden stratég skončí nad ránem zahleděný do monitoru.

4,5/5
Doupě
23. 2. 2010
Pokud jste příznivci série Total War, stejně se už nemůžete dočkat pátku, kdy začne prodej hry. Ostatní máte unikátní možnost vyzkoušet si tuto strategickou pecku v její plné síle, i když je pravda, že logisticky zvládnout kampaň je o něco složitější, než dříve. Přesto však řada vylepšení posunula hru zase dál a nejeden stratég skončí nad ránem zahleděný do monitoru a potichu si pobrukující něco o...

Eurogamer.cz
22. 2. 2010

7/10
Eurogamer.cz
22. 2. 2010
Samotáře potěší historické bitvy a nová příběhová kampaň. Ty sociálně orientované hráče zase dostane významné rozšíření na poli multiplayeru. Největším problémem Napoleona je umělá inteligence.

8/10
Hrej.cz
19. 2. 2010
Napoleon je spíše samostatně hratelným datadiskem, který nabízí oproti Empire několik vylepšení, láká kampaňovým multiplayerem, ale hlavně se dobře hraje a zapadá do koncepce celé série.

4/5
Hrej.cz
19. 2. 2010
Napoleon je spíše samostatně hratelným datadiskem, který nabízí oproti Empire několik vylepšení, láká kampaňovým multiplayerem, ale hlavně se dobře hraje a zapadá do koncepce celé série.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře