Total War: Rome II


83%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Total War: Rome II v porovnání s podobnými hrami? Total War: Rome II byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

66%
Czechgamer.com
3. 4. 2014
Jiná doba, jiný velitel, stejný balíček, stejná cena.

90%
GamePark
18. 9. 2013
Proč jsme The Creative Assembly uvedli jako zkušené borce? Málokteré studio má totiž historii sahající až do roku 1989. Od té doby stihlo vydat desítky kvalitních her a mezi ty vůbec nejoblíbenější, jistě patří i série Total War. Přímý předchůdce dnes recenzované hry, tedy Rome: Total War přitom vyšel už roku 2004. Tehdy si tuto epickou strategii mohli užít jen uživatelé Windows. Mac OS X si musel...

9/10
Tiscali Games
6. 9. 2013
Vynikající a zábavné završení ságy, které s sebou bohužel nese i porodní bolesti v podobě hardwarové optimalizace. Po těch ale za čas nebude ani vidu ani slechu a zbude masivní strategie, která k základní formuli Total War přidává funkční a většinou zábavné prvky.

4/5
Hrej.cz
5. 9. 2013
Skvělá historická strategie, která vám nabídne mnoho hodin zábavy. Velkorysost kampaně je ohromující, zároveň ale zážitek trochu brzdí, stejně jako technické obtíže a stále průměrná AI. Pokud ale máte rádi antiku, neváhejte ani sekundu!

9/10
Zing
2. 9. 2013
Total War: Rome II se vrací do oblíbeného období a nabízí hráči komplexní strategii, která řeší válečnictví, diplomacii, obchod, ekonomiku i politické pletichy. Můžete se stát skutečným vládcem impéria, které sami vybudujete.

4/5
Doupě
2. 9. 2013
Nejen kvůli tomu tak ve výsledku Total War pořád bojuje v ranku hodně nadprůměrných her. O perfektním zážitku ale mluvit nelze. Mnohá zjednodušení a nelogické předělávky tady totiž zápasí s nádherným a obrovským herní světem a zábavnými bitvami. Absentuje však větší počet historických scénářů a hlavně příběhová kampaň, která mohla být parádním tahákem. Kdyby ale v závěru bitvy nepřispěchal multiplayer,...

PLENCS