Project Hospital


66%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
macos
linux
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Project Hospital v porovnání s podobnými hrami? Project Hospital byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
GamePark
18. 11. 2018
Vybudujte vlastní nemocnici, postarejte se o personál a vyřešte zapeklité případy na vlastní pěst. Realistická česká strategie z oblasti medicíny je ve svém žánru zajímavou raritou.

7/10
Tiscali Games
12. 11. 2018
Budovatelská strategie s povedeným, promyšleným a propracovaným jádrem, které však neprospívá poněkud jednotvárně koncipovaná hratelnost a polovičaté možnosti při nastavování chování doktorů.

70%
Bonusweb
8. 11. 2018
Virtuální správa nemocnice nemusí být jen v humorném duchu. Project Hospital sice evokuje kultovní Theme Hospital, ale zde se hraje na mnohem vážnější notu.

6/10
Zing
7. 11. 2018
Project Hospital nabízí poměrně velké možnosti, jak nemocnici vybudovat a provozovat. Velice zajímavý a povedený je systém diagnostiky, který ve hře působí jako jakási mini-hra a je pouze na vás, zda se tomuto aspektu věnovat nebo ne. Zmíněná kampaň působí dojmem přidání na poslední chvílí a dle mého názoru se to úplně nevydařilo. Nahrazuje to Sandobox, ve kterém můžete budovat dle svého a stejně tak...

3/5
Hrej.cz
31. 10. 2018
Unikátní systém diagnostiky pacientů pobaví i naučí. Po překonání počáteční nepřístupnosti se z hráče alespoň na chvíli stane skutečný doktor.

DECS