Nebuchadnezzar


80%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Nebuchadnezzar je klasická izometrická budovatelská strategie umožňující prožít historii a kulturu starověké Mezopotámie. Během kampaně se hráč ujme správy mnoha významných a historický měst včetně mnoha nádherných monumentů.

Hráčovým úkolem je zajistit produkci surovin a jejich logistiku od těžby a zemědělství až po finální výrobky sloužící obyvatelům města. K optimalizaci chodu města má hráč k dispozici mnoho nástrojů. Zároveň má maximální přehled o potenciálních problémech, které tak může řešit nebo jim předcházet. Hra je přístupná nováčkům žánru i je výzvou pro zkušené stratégy toužící po maximální efektivitě.


Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: linux
pc

Podobné hry

Jak si vede hra Nebuchadnezzar v porovnání s podobnými hrami? Nebuchadnezzar byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
GamePark
27. 4. 2021
Nebuchadnezzar tak trochu skutečně působí jako exkurz do historie, a to hned ve dvojím slova smyslu. Jednak vás provede historií nejstarších známých měst a ukáže vám, jak důležitou roli hrál vynález zavlažování, keramiky a budování okázalých monumentů, druhak ztělesňuje „starou dobrou poctivou“ budovatelskou strategii, které se dnes už moc nevidí.

8/10
IndianTV
22. 2. 2021
Nebuchadnezzar je precizně vystavená budovatelská strategie, která překvapuje svou komplexností. Někdy ale umí být pěkně těžká a maličko nudná. Navzdory tomu se ale jedná o skvělý zážitek, který příjemně potěší všechny herní stratégy.

80%
Bonusweb
18. 2. 2021
Legendární Pharaoh má po letech nástupce, a to přímo z české kotliny. Tentokrát nás nečeká stavba pyramid, nýbrž majestátních zikkurat, jinak však fanoušci budovatelských strategií budou z Nebuchadnezzaru nadšeni.

5/5
Hrej.cz
15. 2. 2021
Nebuchadnezzar představuje výzvu. Pozvolně strukturovaných 14 misí vás naučí, jak přežít v nehostinné Mezopotámii, zbytek ale už bude na vás. Tak či tak se ale se všemi nástrahami musíte vypořádat sami.

8/10
Doupě
10. 2. 2021
Krásy Mezopotámie vyniknout ještě víc, když si je sami postavíte a pochopíte, kolik dřiny a plánování za nimi stojí. Nebuchadnezzar není bez chybičky, ale je to zábavná, příjemná a návyková hra. Rozhodně mohu doporučit každému, kdo rád staví, aniž by mu chybělo válčení, vraždění a dobývání.

6/10
Alza
8. 2. 2021
Nebuchadnezzar je dobrou strategií sázející primárně na nostalgii, ženoucí k takto laděným hrám budovatelské veterány. Doporučil bych jej proto primárně této skupině, která si při jejím hraní bude moci zavzpomínat na Pharaoh než k nám letos dorazí jeho nová verze. Pokud toužíte po něčem skutečně inovativním raději si pusťte Dyson Sphere Program.

8/10
Tiscali Games
4. 2. 2021
Nebuchadnezzar po vás nechce málo, ale pokud budete ochotní podstoupit intenzivní mikromanagement a občasnou frustraci z nevyřešitelného záseku, čeká vás skvělá budovatelská strategie ze staré školy, navíc s fascinujícím zasazením do dávné Mezopotámie.

8/10
Vortex
1. 2. 2021
Nebuchadnezzar bude perličkou pro ty, kteří si zamilovali historickou sérii od Impressions. Výborně zvládnutá budovatelská strategie v klasickém duchu, ale s modernějším interface a bez zásadních nedostatků.

CS