Iron Danger


66%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
linux

Podobné hry

Jak si vede hra Iron Danger v porovnání s podobnými hrami? Iron Danger byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

80%
Bonusweb
6. 4. 2020
Čas je relativní, občas i smrt. Hlavní hrdinka Kipuna v novém taktickém RPG Iron Danger by mohla vyprávět. Hra totiž láká na svěží a originálně pojaté tahové souboje, v nichž manipulujete s časem.

4/10
Doupě
30. 3. 2020
Snaha je zde vidět, originální nápad také. To však nestačí. Iron Danger je řemeslně nezvládnutá hra, jejíž samotné hraní mě spíš rozčilovalo. A to by se stávat nemělo.

7/10
Tiscali Games
26. 3. 2020
Iron Danger nabízí unikátní bojový systém, který si prostě musíte vyzkoušet, abyste pochopili, jak je skvělý. Mdlý příběh, nepřehledné situace a časté bugy už tak skvělé nejsou.

7,5/10
Sector.sk
25. 3. 2020
Okrem manipulácie s časovými líniami vám pomôže aj fyzika, využívanie doplnkových predmetov a objektov v okolí. Takže napríklad dokážete zasiahnuť strom, ktorý spadne a niekoho zavalí alebo zahradí cestu. Alebo vystrelíte ohnivú guľu do výbušného suda, či na rozliaty olej, ktorý sa zapáli a zraňuje svojimi plameňmi. Inokedy potiahnete reťaz a na určenom mieste na správne navedený cieľ spadne závažie....

7/10
IndianTV
23. 3. 2020
Iron Danger je skutečně zajímavá hra. Možnost posouvat čas a v boji takticky uvažovat je skutečně dobře zpracovaná. Místy se hra trochu krkolomně ovládá, ale nic, co by se nedalo přežít. Nejvíce mi vadilo zpracování příběhu, kdy dlouhé a nucené dialogy jsou spíše otravné. Se vším všudy se ale jedná o dobře zpracovanou hru.

60%
Alza
23. 3. 2020
Iron Danger je obstojné RPG, které kvůli nedopečení některých herních mechanizmů není úplně cíleno na větší hráčskou obec. Fakticky je to kousek zaměřený na staromilce a zkušené veterány. Vyhnout by se mu naopak měli jedinci očekávající konkurenci pro Baldur's Gate 3. Za sebe věnování pozornosti Iron Danger doporučuji jen po pečlivém uvážení.

DECS