Tropico 6


78%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Tropico 6 v porovnání s podobnými hrami? Tropico 6 byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

4/5
Hrej.cz
17. 4. 2019
Herní průmysl je o další Tropico bohatší a svět se kvůli tomu nezboří, jen jeho přítomnost laxně přijme. Proč by se také zajímal, když na stůl předkládá opět tu samou, byť sebelepší, nabídku.

8/10
Doupě
12. 4. 2019
Vývojáři skvěle vyvážili mnoho možností hraní s jejich prezentací. Hra vám umožňuje hrát různými styly a dokáže je naservírovat tak, abyste pokud možno nic nepřehlédli. Hlavně si Tropico zachovává své kouzlo a při hraní se cítíte jako pravý nabubřelý diktátor. Své chyby hra má, ale její hraní jsem si vážně užíval.

75%
Bonusweb
10. 4. 2019
Jaké to je, být diktátorem? Vládli byste svým poddaným tvrdou rukou, utrhávali jim od úst a popravovali každého, kdo se na vás jen křivě podívá? Nebo byste ze svého panství stvořili pro své soudruhy utopii? V šestém díle oblíbené strategii Tropico můžete vyzkoušet oba přístupy.

7/10
Tiscali Games
5. 4. 2019
Pohledná, propracovaná, rozmanitá, komplexní, příjemná a zábavná budovatelská strategie. Vyššímu hodnocení brání minimální posun od posledního dílu, pár nepříliš logických designových rozhodnutí a hlavně technické nedodělky.

84%
Czechgamer.com
1. 4. 2019
Staré známe mechaniky dobre preverené časom a pár zaujímavých noviniek

DEENCS