Jurassic World Evolution


74%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Jurassic World Evolution v porovnání s podobnými hrami? Jurassic World Evolution byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

6/10
Tiscali Games
24. 7. 2018
Vizuálně nádherná a často i velmi zábavná hra, která by ale potřebovala hlubší a komplexnější herní mechanismy, aby se mohla vyrovnat předchozí hře od Frontieru – Planet Coaster. Nicméně, pokud nejste zastáncem hardcore manažerských záležitostí, návštěva Jurského světa vám může přinést i několik desítek hodin nekomplikované zábavy.

7/10
Doupě
5. 7. 2018
Jurassic World Evolution je velmi zábavná budovatelská strategie, ale menších chybiček je ve hře až příliš. Fanouškům propracovaných strategií asi přijde příliš jednoduchá, přesto pokud toužíte po tom chovat dinosaury, budete se rozhodně bavit. Hra má bezpochyby své srdce, což se o každém titulu říct nedá.

80%
Czechgamer.com
27. 6. 2018
Nesmírně zábavná a po technické stránce skvěle zvládnutá budovatelská strategie, která menší důraz na návštěvníky a finance plnohodnotně kompenzuje maximálním zaměřením na samotné dinosaury.

6/10
Zing
22. 6. 2018
Jurassic World Evolution měl rozhodně našlápnuto tím správným směrem a minimálně licenci, a nakonec i celé to chovatelství dinosaurů uchopili autoři poměrně dobře. Všechno to je ale bohužel vykoupeno trestuhodným upozaděním, nebo chcete-li rovnou odbytím budovatelské části hry. Jde tak o záležitost především pro fanoušky nejen licence, ale i dinosaurů jako takových, kteří překousnou extrémní množství...

9/10
XboxWeb.cz
20. 6. 2018
Tak, jako si život najde cestu, najdou si fandové filmového universa cestu k Jurassic World Evolution. Atmosférou a zpracování budete jen těžko hledat věrnější adaptaci. Přestože hra přímo neopisuje již známé události, daří se jí s nimi skvěle pracovat. Budovatelští fanatici si tu sice budou připadat jako univerzitní profesoři na stáži v pomocné škole, ale pro jednou snad sleví ze svých nároků. Jeden...

8,5/10
Gamebro
14. 6. 2018
Do kin zanedlouho vstoupí druhý díl ságy Jurský svět, která navazuje na Spielbergův Jurský park a platí za velmi výnosný blockbuster. Proto nepřekvapí, že takovou příležitost využívá videoherní průmyslu, který těsně před uvedením snímku připravil vlastní titul. Co už je ale překvapivější je skutečnost, že v případě Jurassic World Evolution nejde o žádného zástupce akčního žánru, ale budovatelskou strategii.

ENDEPLCS