Frostpunk


78%

Průměr z 15 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Frostpunk v porovnání s podobnými hrami? Frostpunk byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

9/10
GamePark
28. 1. 2020
Frostpunk The Last Autumn vypráví příběh odehrávající se před dramatickým ochlazením. Mrazivá atmosféra mu ale rozhodně nechybí.

4/5
Hrej.cz
24. 1. 2020
Frostpunk svým prvním příběhovým nášupem dává všem svým fanouškům důvod, proč se do chladného podnebí vrátit. Náročnější příběh o posledních dnech před nástupem věčné zimy do hry přináší čerstvý severní vítr a novou dávku masochistického potěšení.

8/10
Zing
28. 12. 2019
Frostpunk možná vypadá nenápadně na obrázcích, ale jakmile se ponoříte do jeho mrazivého světa a velkolepá orchestrální hudba vám začne hrát tesklivé melodie do uší, zatímco čísla na teploměru prudce klesají a vaši lidé mrznou, rychle propadnete strhující atmosféře celého zážitku. Na konzoli se přitom hra dobře ovládá a běží bez technických komplikací.

4/5
GameSite.sk
29. 10. 2019
Atmosféra Frostpunku je vlastne pointou celej hry. V ústrety neľudským podmienkam a koncu sveta musíte na dennej báze robiť rozhodnutia, ktoré ovplyvnia skoro každý aspekt vášho mesta, no hlavne ľudí v ňom. Morálka, ľudskosť, zúfalstvo a prežitie budú len časťou vašej zodpovednosti - pri nich sa to len začína. Od vybudovania efektívneho a sebestačného mesta až po vedenie ľudí, potrebovať budete ako...

9/10
GamePark
21. 7. 2018
Mnozí se již určitě těší na léto, které je každým dnem blíže a blíže, nicméně je tu jeden dobrý důvod, proč odložit plavky a setrvat ještě pár desítek hodin v zimě. Tím důvodem je samozřejmě Frostpunk, hra ve které mráz téměř vyhladil civilizaci a vy se stanete vůdcem, jehož jediným úkolem je zajistit přežití posledního města na Zemi, a sice Nového Londýna.

4/5
Hrej.cz
14. 5. 2018
Frostpunk je unikátní zážitek nabitý emocemi a jedinečnou atmosférou, který by vás rozhodně neměl nechat chladným. Být herním starostou už dlouho nebylo tak zábavné a přitom vážně laděné.

5/5
GameSite.sk
10. 5. 2018
Ak ste milovali This War of Mine, hru Frostpunk si skrátka musíte zahrať. Nestojí veľa, dá sa hrať viackrát aj po skončení a prinesie vám takmer reálny pohľad na možnú post-apo spoločnosť. A taktiež vás donúti zamyslieť sa nad realitou scenára v hre, ktorá nie je až taká vzdialená od skutočnosti nášho sveta. Tak na čo ešte čakáte, veď takéto hry vychádzajú iba raz za čas!

80%
Bonusweb
8. 5. 2018
Z budovatelské strategie Frostpunk jde člověku mráz po zádech. Nejen proto, že se odehrává v teplotách hluboko pod bodem mrazu, ale také kvůli tomu, že budete muset přijmout řadu morálně náročných voleb.

84%
Czechgamer.com
7. 5. 2018
Uvěřitelná, dospělá a emocemi nabitá strategie, ze které vám bude běhat mráz po zádech.

Eurogamer.cz
1. 5. 2018
Povedená survival strategie, ze které ledově mrazí a je originální. Jediným negativem může být kratší doba, pokud jste moc dobří.

89%
GamePark
30. 4. 2018
Mnozí se již určitě těší na léto, které je každým dnem blíže a blíže, nicméně je tu jeden dobrý důvod, proč odložit plavky a setrvat ještě pár desítek hodin v zimě. Tím důvodem je samozřejmě Frostpunk, hra ve které mráz téměř vyhladil civilizaci a vy se stanete vůdcem, jehož jediným úkolem je zajistit přežití posledního města na Zemi, a sice Nového Londýna.

8/10
Tiscali Games
27. 4. 2018
Mrazivě drsná strategie, jakou jste ještě nehráli. Víc než rozhodnutí co postavit vás budou trápit rozhodnutí, jakou část lidství obětovat. Grog s sebou!

0/10
Gamebro
26. 4. 2018
Frostpunk vás vezme na výlet do alternativní historie pozdního 19. století. Lidstvo přivedla nová doba ledová na pokraj vymření. Několik přeživších se nakonec shromáždí kolem obřího parního generátoru na uhlí. Coby vůdce tohoto nebohého stádečka se vaším primárním úkolem stává zajistit existenci lidského druhu až k dalekému jaru. Brzy poznáte, že je to hodně tvrdý chlebíček, který si žádá chladná rozhodnutí,...

7/10
Zing
23. 4. 2018
Frostpunk není hrou pro každého a cestu k ní si musí najít každý sám jako v případě válečného přežívání. Někteří možná čekali vymazlenější verzi This War of Mine, což se neděje. Místo toho dostanou survival strategii z doby ledové ve století páry, která sice klade důležité morální otázky, ale odpověď na ně vás povětšinou nechá chladnými jako okolní krajina. Záleží na každém hráči, jak se k volbám postaví,...

9/10
Doupě
23. 4. 2018
Strategie jsou jedním z nejpopulárnějších žánrů na cestách, především proto, že k ovládání celé hry často postačí jen myš. Frostpunk navíc lákal unikátní atmosférou post-apokalyptické budoucnosti, a to jsme si nemohli nechat ujít. 

DEPLENCS