Agony


41%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
nintendo switch
ps4

Recenze

50%
Bonusweb
9. 6. 2018
Výlet do pekla by nechtěl asi zažít na vlastní kůži nikdo, ale taková virtuální exkurze ve hře, to je jiná. Madmind Studio nám ten úchylný zážitek chce prezentovat se vším, co s tím souvisí. Časem ale zjistíte, že nejděsivější na pekle je nuda.

4/10
Doupě
6. 6. 2018
Opomeneme-li vytříbený výtvarný styl hry, který si své obdivovatele rozhodně najde, je Agony relativně nestabilním titulem. Z hlediska náročnosti se nemusíte bát, hru bez problémů rozběhnete i na slabších strojích, a to v dost solidní grafické kvalitě. Ostatně náš redakční notebook HP Omen 15 s grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1060 Max-Q neměl s peklem nejmenší potíže.

3,5/10
Gamebro
5. 6. 2018
Agony chtělo šokovat. Vždyť o jaké jiné hře se v předstihu mluví v souvislosti s tím, že v jedné z jejích scén je kamenem rozmačkáno malé dítě. Milovníci extrémní zábavy tento přístup kvitovali a těšili se na bourání tabu a násilné i sexuální eskapády. Také proto tvůrci na její vývoj vybrali dostatečné prostředky na Kickstarteru. V takovém případě je jen hloupé, že se řada šokujících momentů, které...

4/10
Zing
2. 6. 2018
Agony nenaplňuje svůj potenciál. Snaha o šokující titul byla tak prvoplánová, že se i přes všechny originální nápady stala průměrným počinem, ke kterému se po dohraní nebudete chtít vracet.

4/10
Tiscali Games
1. 6. 2018
Agony dokáže šokovat a doslova se vyžívá ve zvrácenostech. Pod slupkou z hnusu a obscenity ale neukrývá nic víc, než tuctovou hratelnost, špatná designová rozhodnutí, bugy a nudu. Za takovou formu utrpení platit nechcete.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře