Layers of Fear 2


70%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Layers of Fear 2 v porovnání s podobnými hrami? Layers of Fear 2 byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

67%
Czechgamer.com
30. 9. 2019
Pokračovanie kultového hororu dopadlo síce horšie, než som očakával, každopádne sa nejedná o úplnú katastrofu, ktorú by ste si za daných okolností nemali užiť

7/10
Doupě
2. 6. 2019
Layers Of Fear 2 rozhodně není špatnou hrou, snaha autorů svézt se na vlně úspěchu předchozí dílu je ovšem až příliš čitelná. Původní jádro zůstalo zachováno, bohužel každá další změna v tomto případě přináší krok zpět. Výtečné audiovizuální zpracování, neustálé proměny prostředí a odkazy do světa filmu bohužel v celku kazí až křečovitá lineárnost, úpadek herní atmosféry a frustrující akční pasáže,...

6/10
Tiscali Games
30. 5. 2019
Svézt se na vlně dobrého přijetí prvního dílu nemusí dopadnout dobře. Layers of Fear 2 se snaží posunout hororovou procházku někam dál akčnějšími sekvencemi, které příliš nefungují. Děsuplná atmosféra zkrátka všechno sama nezvládne.

2/5
Hrej.cz
30. 5. 2019
Přílišná délka a nepatřičné akční pasáže utvářejí horor, který příliš neděsí a hru, která příliš nebaví. Bloober team má na víc.

6/10
Vortex
28. 5. 2019
O talentu krakovských vývojářů ze studia Bloober Team ani v nejmenším nepochybuji. Jinak bych jejich předchozí dva tituly nehodnotil tak vysoko. Layers of Fear 2 ale nejenže není dalším evolučním stupněm na poli psychologického hororu, ale spíše krokem zpátky. Jen nižší cena, příběh a audiovizuální mistrovství zachraňuje obsahově plytkou hru před šedivou průměrností.

9/10
XboxWeb.cz
24. 5. 2019
Hrůza už podruhé odhazuje šatstvo, aby ve vší obnaženosti polaskala milovníky dusné atmosféry. Jejím věšákem je tentokrát herec, jehož poslední šanci na úspěch ukrývá zaoceánský parník. Brzy se ale ukáže, že uznání může být vykoupeno zdravím rozumem. Polští vývojáři zjednodušili herní prvky a mnohem víc sází na příběh, prostředí a strašení sty způsoby. I když se najdou místa, kde si ubrání interakce...

10/10
Zing
24. 5. 2019
Navzdory jeho ojedinělosti jsem se rozhodl Layers of Fear 2 hodnotit jako jeden z nejlepších hororů současnosti. Rozhodně není pro každého, to mu ovšem neubírá na působivosti. Pokud máte alespoň trochu rádi vizuální umění spojené s neotřelými způsoby prezentace strachu, hru zkuste. Jedná se o opravdu unikátní zážitek, který by byla škoda propásnout.

DEENCS