Sea of Solitude


70%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Sea of Solitude v porovnání s podobnými hrami? Sea of Solitude byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

2/5
Cooldown
6. 9. 2019
Sea of Solitude nenabídne víc než netradiční zážitek a zajímavý experiment v krásných kulisách, který ale zároveň trpí povrchností a mantinely svojí předlohy.

70%
Bonusweb
20. 7. 2019
Pod hlavičkou vydavatelství Electronic Arts vznikla hluboce osobní hra o obtížích vyrovnávání se s minulostí. Zaujme především osobitým zpracováním a nenáročnou hratelností. Jen škoda, že její autorka nešla více na dřeň a neukazuje nic, co by se do člověka mohlo výrazněji otisknout.

8/10
Tiscali Games
16. 7. 2019
Sea of Solitude vám zahraje na city. Herně to není žádný velký trhák, ale o to tady ve skutečnosti ani nejde. Jde tady o příběh. A o zamyšlení. A to se podařilo na jedničku.

7/10
Doupě
12. 7. 2019
Sea of Solitude je umělecká jednohubka, která se více než vizuálním pojetím snaží zapůsobit především velmi vážným filosofickým podtextem příběhu, jenž se zabývá dospělými a často i nepříjemnými tématy. Vlastně je těžké ji označit jako hru. Jde spíše o jakousi několikahodinovou návštěvu psychiatra, která vás donutí přemýšlet. I to se občas hodí, no ne?

9/10
XboxWeb.cz
5. 7. 2019
Jestli hledáte terapii pro vaši herní duši, posaďte se k Sea of Solitude. Čeká vás emotivní příběh o sebepoznání, pochopení a nápravách dávných křivd. Kay vás naučí, že nikdy není pozdě začít naslouchat. Hlavně rychle, dokud máte toho, kdo vám chce něco sdělit. Projekt z EA Originals dojme příběhem, zabaví hratelností a potěší zpracováním. A to je víc, než jsem čekala.

ENDECS