A Way Out


91%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
windows
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra A Way Out v porovnání s podobnými hrami? A Way Out nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

5/5
GameSite.sk
1. 4. 2018
Jediným argumentom, prečo si A Way Out nekúpiť, je dĺžka hry, no všetko ostatné sú superlatívy hovoriace v jej prospech. Hrateľnosťou unikátne a perfektné od začiatku až do konca.

9/10
XboxWeb.cz
31. 3. 2018
A Way Out je úžasným zážitkem, který si sice projdete nejspíš jenom jednou, ale o to více a intenzivněji si ho užijete. Kooperační hratelnost je prostě skvěle sladěná, dává smysl a vy tak budete mít ještě větší pocit, že „jste tam“. I přes drobnou předvídatelnost příběhu, a ne úplně přesvědčivou jízdu a střílení, je to hra, kterou si určitě zahrajte, hned tak na ni nezapomenete a své hodnocení si do...

9/10
Tiscali Games
28. 3. 2018
A Way Out není těžká ve svých herních principech, jako spíš v tom, komunikovat a spolupracovat s ostatními lidmi. Způsoby kooperace jsou přitom velmi rozličné a neustále vás nechávají v údivu a napětí podobně jako příběh. Zkrátka a dobře, pokud hledáte skvělou kooperativní hru, musíte začít zde.

Eurogamer.cz
27. 3. 2018
A Way Out chci doporučit i těm z vás, co si hry spíš jednou za čas vyzobávají, než že by brousili všechno, co je ze dřeva.

8/10
Zing
25. 3. 2018
A Way Out je unikátním kooperativním počinem pro dva hráče, který může nabídnout zážitek přesahující cokoliv, co ve hře dělají samotní protagonisté. Jestli máte po ruce někoho, s kým si rozumíte a kdo je ochotný s vámi hru projít od začátku do konce, budete odměněni neobyčejným dobrodružstvím, jež povyšuje prostou spolupráci dvou vězňů na něco mnohem hlubšího, zábavnějšího, významnějšího a dalekosáhlejšího.

85%
Bonusweb
25. 3. 2018
Tuhle hru není možné hrát jinak než ve dvou. Vyberte si důvěryhodného parťáka a společnými silami se pokuste utéct z vězení v tomhle mistrném příběhovém zážitku.

5/5
Hrej.cz
23. 3. 2018
Ojedinělá hra, která v dnešní době nemá obdoby. Nejvíce na ní vynikají filmové kvality, ale není o nic míň ani hrou. Na relativně malé ploše si bere to nejlepší z různých žánrů a mixuje to do interaktivní podívané, na kterou budeme dlouho vzpomínat. Není co řešit.

DEPLENCS