Unravel Two


81%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Unravel Two v porovnání s podobnými hrami? Unravel Two byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

79%
Czechgamer.com
7. 8. 2018
Unravel two přináší druhého „bavlňáče“, pět hodin zábavy, ale bohužel bez emocionálních zážitku, které tak nadchli v prvním díle.

9/10
XboxWeb.cz
28. 6. 2018
I napodruhé mě Unravel nadchl a s klidným svědomím mohu jeho koupi a hraní více než doporučit. Navíc jeho cenovka je více než adekvátní obsahu. Příjemný je i fakt, že k hraní Unravel Two nepotřebujete vůbec znát a vědět, o čem byl první díl. Hra je tak vhodná úplně pro každého, kdo chce prožít zajímavý příběh, potrápit svou hlavu u hádanek a překonat sám sebe ve výzvách. To vše je navíc možné prožít...

7/10
Tiscali Games
20. 6. 2018
Unravel Two působí spíše jako kooperativní odbočka zasazená do stejného světa, než jako parádně vyladěné pokračování skvělé jedničky. Její zábavné základy tu pořád bez problémů fungují, jen s nimi dvojka nijak zajímavě nepracuje a neposouvá je nikam dál.

80%
Bonusweb
19. 6. 2018
Jedna z nejméně populárních herních firem EA nezaštiťuje jen bombastické mnohamilionové videohry, ale také skromnější tituly. Příkladem budiž skákačka Unravel z roku 2016, za kterou stojí studio Coldwood Interactive. Pokračování vsadilo na hraní ve dvou.

8/10
Doupě
16. 6. 2018
Unravel Two je úchvatný titul, který ve vás probudí vaše vnitřní dítě a pomůže trochu relaxovat po těžkém dni. Drobné chybičky v hratelnosti hře rádi odpustíte a budete si užívat každou minutu. Těch minut je bohužel velmi málo, jelikož hra je opravdu velmi krátká.

9/10
Zing
14. 6. 2018
Unravel Two zdárně navazuje na svého předchůdce, bere si z něj to nejlepší a přidává i několik vítaných novinek navrch. Na první pohled může jít o skoro stejnou hru, jen se zaměřením na kooperaci. Jakmile se ale do hry ponoříte, zjistíte, že máte v rukou další velmi povedenou plošinovku, v níž se zrcadlí lidskost a životní zkušenosti tvůrců a skutečnost, že zážitek je to hlavní a co nejvyšší výdělek...

4/5
Hrej.cz
13. 6. 2018
Vypiplaná plošinovka, která vás ale bohužel nevezme za srdíčko. Zahoďte kapesníčky, přineste gamepad a kamaráda a dejte i tak těm měkkoučkým roztomiloučkým klučinům šanci. Zaslouží si to.

ENPLCS