Unravel


86%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Unravel v porovnání s podobnými hrami? Unravel byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

75%
Bonusweb
18. 2. 2016
Kouzelně zpracovaná logická skákačka Unravel bohužel nenabízí dostatek poutavého obsahu, aby to byl takový hit, jak jsme všichni doufali.

9/10
Tiscali Games
17. 2. 2016
Úžasná plošinovka, na které se chyby hledají jen s největšími obtížemi. Vizuálně je bez konkurence, disponuje podmanivou hudbou, je cituplná, příjemná, skvělá. Hra, kterou lze doporučit každému bez ohledu na žánrové preference.

8,3/10
Centrum Her
17. 2. 2016
Roztomilý hrdina Yarny vás zavedie na miesta, ktoré by ste na prvý pohľad od skutočnosti len ťažko rozoznali. V roztomilej hre vám dá miestami až frustrujúco zabrať, skvelá hudba a atmosféra vás tak vtiahnu do síce svojského, no milého príbehu. Ak vás titul zaujal, rozhodne by ste mu mali dať šancu!

85%
GamePark
16. 2. 2016
Navzdory tomu, že si mnozí hráči hrají na tvrďáky a nic je nenaplňuje tolik jako rozstřelování plesnivějících hlav zombíků na miliony kousků, emocemi překypujícím hrám se, pokud nabízejí dostatečnou úroveň kvality, zpravidla nevede vůbec špatně. Ani nechceme začínat s výčtem her, které toto tvrzení podporují, a rovnou se vrhneme na nedávno vydanou platformovku Unravel, jež si s lidskými city pohrává...

85%
Czechgamer.com
13. 2. 2016
Nádherně audiovizuálně ztvárněná 2D plošinovka s filozofickým podtextem. Škoda, že ji stačí projít pouze jednou.

9/10
XboxWeb.cz
11. 2. 2016
Unravel je kompozicí nevšedního nápadu, uměleckého střeva a nápadité designerské práce, co nevodí hráče za ručičku, ale jen ho nesměle popichuje neviditelnými nápovědami. Ačkoliv jsme po minulém roce z plošinovek unavení, tahle hlavičku trápící výprava po provázku nás vážně příjemně naplnila dojmem, že i dnes můžou vznikat originální, příjemné a zábavné plošinovky s osvěžujícím level designem.

5/5
Hrej.cz
11. 2. 2016
Úchvatné umělecké dílo, které snoubí vynikající výtvarné pojetí s naprosto bezchybným technickým zpracováním. Pohlazení po duši v nehostinném světě a hra, kterou si musíte zahrát.

4/5
Doupě
11. 2. 2016
Unravel je tak více než svěžím vánkem do portfolia Electronic Arts, který jakožto konzumenti více než vítáme a věříme, že společnost i nadále bude hledat mladá talentovaná studia se zajímavými nápady. Protože v případě Unravel a Coldwood Interactive to vyšlo na jedničku. Pokud tedy patříte mezi fanoušky atmosférických a stylových logických skákaček, rozhodně byste Unravel neměli vynechat. 

DEENPLCS