Resident Evil 3


71%

Průměr z 15 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4
xbox

Recenze

7/10
IndianTV
24. 4. 2020
I když jsou tu docela nesmyslně uřezány některé části předlohy, a hlavně systém rozhodnutí, který by dodal znovuhratelnosti, tak se stále jedná o velmi dobrou hru, která zachycuje část kouzla předlohy. Pro někoho by mohl kompenzovat méně obsahu asymetrický multiplayer Resistance. Ani tak se ale loňskému remaku Resident Evil 2 nevyrovná.

3/5
GameSite.sk
14. 4. 2020
Finále zhrniem starou známou frázou - niekedy je menej viac. Toto možno platí v iných prípadoch, ale v prípade remaku Resident Evil 3 je to práve naopak. Ignorovať fakt, že absentuje množstvo známych prostredí, a to, že hra je takmer zbesilou akciou, sa jednoducho vo výsledku musí odzrkadliť. A tomu nepomôže ani famózne technické spracovanie. Jednoducho by som si asi počkal na nejakú zľavu.

7/10
Doupě
13. 4. 2020
Vývojáři udělali několik hloupých a drzých přešlapů, které se v kombinaci se slabší předlohou a mírou očekávání ze strany hráčů prostě musely do výsledku podepsat. Titul vypadá stejně jako loni výtečně a jistě dá částečně zavzpomínat na původní předlohu. Jako samostatný titul by to možná stačilo, v tomto případě ale rozhodně ne. Odpustit nemůžeme krátkou herní dobu, vypuštění některých lokací, zbytečný...

8/10
GamePark
11. 4. 2020
Je tomu dobrých 21 let od vydání třetího dílu Resident Evil s podtitulem Nemesis. Stejně jako v obou předešlých dílech i zde jsme se dívali fixní kamerou na svět, ve kterém jsme ovládali členku policejního sboru Jill Valentine. Díky předrenderovanému prostředí mohla jít většina výkonu konzolí té doby do vykreslování postav a vytvořit tak hutnou atmosféru, která si nezadala ani s filmovými horory.

6,8/10
Gamebro
7. 4. 2020
Resident Evil 2 Remake, který vyšel na začátku loňského roku, se stal trochu překvapivě jednou z nejlépe hodnocených her roku 2019 a i v rámci slavné série se jedná o díl, jenž by si fanoušci kvalitních survival horrorů rozhodně neměli nechat ujít. Dovedete si tedy představit, jak velká očekávání jsme měli od nového zpracování Resident Evil 3 z roku 1999, který dnes již rovněž platí za jednu z největších...

7/10
XboxWeb.cz
7. 4. 2020
Čas penězi prostě nenahradíte. Nový Resident se stal obětním beránkem. Tím chudákem, který platí za úspěch staršího bratra. Hráči chtěli modernizovanou Nemesis, a tak ji dostali v rekordním čase a výborné kondici. A po herní stránce je skutečně málo věcí, které by dřely nebo nefungovaly. Nebýt dávné předlohy, šlo by o báječný titul plný akčního napětí, skromných, avšak zajímavých hádanek a depresivního...

60%
Bonusweb
7. 4. 2020
Dlouho očekávaný remake hororu Resident Evil 3 je tu a s ním i jedno z nejznámějších herních monster, které vám bude neustále v patách. Stejně jako pocit, že je to promarněná šance. Remake se jako zombie střílečka nehraje špatně, v rámci série je to ovšem ostuda.

69%
Czechgamer.com
6. 4. 2020
Resident Evil 3 (Remake) nepoteší ortodoxných fanúšikov pôvodnej série na druhú stranu je to skvelá akčná hra. Celkovo ale pomer cena a výkon nedosahuje na nadpriemerné hodnotenie.

75%
Alza
6. 4. 2020
Resident Evil 3 Remake v mnohém navazuje na loňský druhý díl, ale místo postupně budovaného napětí sází spíše na akčněji pojatou hratelnost, která nemusí sednout každému. Vyloženě zamrzí krátká herní doba okolo pěti hodin, přesto je třeba studio Capcom pochválit za velmi kvalitní audiovizuální zpracování.

7/10
Vortex
5. 4. 2020
Remake Resident Evilu 3 je ve svých nejlepších momentech vynikající, v těch nejhorších bohužel jen lehce nadprůměrný. Je to nový pohled na známé události, který nabízí úžasné technické zpracování, skvělé postavy, filmovou výpravu a strhující souboje. Ve srovnání s dvojkou je hra mnohem akčnější, nenabízí tolik hádanek a i kvůli vystřiženému obsahu je také novinka o poznání kratší. Nemesis je sice stále...

8/10
Respawnpoint
5. 4. 2020
Resident Evil 3 Remake přináší opět intenzivní herní zážitek, který tentokrát přináší rychlejší tempo a akčnější pojetí v opět naprosto dechberoucím audiovizuálním zpracování. Capcom opětovně ukazuje, jak má vypadat pravý remake. Škoda jen kratšího čistého herního času a nízké znovuhratelnosti.

8/10
Zing
1. 4. 2020
Fanoušci loňského remake dvojky se budou okamžitě cítit jako doma - od atmosféry po hratelnost nebo ovládání. Přesto ale hra dokáže čas od času překvapit i ohromit, jelikož její příběh i prezentace je citelně velkolepější, ambicióznější a modernější. Ano, je to krátké, ale rozhodně to stojí za to.

7/10
Tiscali Games
30. 3. 2020
Remake Resident Evilu 2 loni všechny příznivce hororu patřičně nadchnul a Capcom je vzápětí potěšil ještě víc – s předělávkami ještě není konec. Policistka Jill Valentine se pravidelně umisťuje v žebříčcích ikonických herních hrdinek a po 21 letech je odhodlaná všem ukázat, že nepatří do seniorské kategorie. Zejména pak zombíkům a biologické zbrani, která ji pronásleduje všude po Raccoon City. Jak...

4/5
Hrej.cz
30. 3. 2020
Loni to bylo lepší. Přes řadu vad na kráse je ale Resident Evil 3 stále dobrou hrou, tedy pokud si jej zahrajete na vyšší obtížnostní stupeň.

7/10
Tiscali Games
29. 11. 2000
Výborná v pořadí již třetí hororová akce, která vás určitě nezklame.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře