MediEvil


72%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps4

Podobné hry

Jak si vede hra MediEvil v porovnání s podobnými hrami? MediEvil byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Tiscali Games
8. 11. 2019
Retro bez kompromisů. Roztomilý vizuál, burtonovská atmosféra a hraní na první pohled odlišné od jiných současných akčních adventur – bohužel i v negativním slova smyslu. Hratelnost zůstala od konce devadesátých let víceméně nezměněná včetně zmatené kamery a nudného soubojového systému.

6/10
Doupě
4. 11. 2019
Remake MediEvil je jasným důkazem toho, že ani kvalitní původní hra vystavěná v remaku poměru 1:1 nemusí být šťastné rozhodnutí. Jedná se o krásnou vzpomínku a příjemné připomenutí, to je však bohužel vše. Titul je na dnešní poměry technicky hodně zastaralý a pro mnohé hráče se tak stane spíše otravným setkáním, než-li nostalgickou vzpomínkou. Jde zkrátka o původní MediEvil v grafickém zpracování pro...

70%
Czechgamer.com
28. 10. 2019
Sir Daniel je zpět v moderním kabátku, přičemž si s sebou nese několik nedostatků, které však především pamětníci jistě hravě překousnou.

3/5
Hrej.cz
23. 10. 2019
Remaster, který zabrnká na strunu nostalgie se všemi jejími klady a především zápory. Ukázka toho, jak prkenné hry se kdysi dělaly a jak nekonkurenceschopné mohou z dnešní perspektivy být. Pro nostalgiky povinnost, pro všechny ostatní zbytečnost.

5/5
GameSite.sk
22. 10. 2019
Medievil je hra, ktorú musia vlastniť všetci, čo ju hrali kedysi a všetci, ktorí ju nehrali nikdy. Iba tak totiž pochopia, čo bola kedysi výzva, ktorá je dnes už málokde. Žiadne nastavenia, len tlačidlo „štart“, ktoré mnohých vráti späť v čase a ďalším ukáže, ako sa to robilo kedysi a ako by sa to mohlo robiť aj dnes, keby sa tá vôľa našla.

ENCS