Resident Evil 7: Biohazard


87%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Resident Evil 7: Biohazard v porovnání s podobnými hrami? Resident Evil 7: Biohazard byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

85%
GamePark
5. 2. 2017
Herní série Resident Evil šla díl po dílu hodně z kopce, z hororového příběhu se stala podivná směsice akce a zvláštních nepřátel a tak se Capcom rozhodl vše začít odznova, a proto sedmý díl sice ideově navazuje na sérii, ale je možné si ho zahrát zcela bez znalostí předchozích dílů. Změny došel také způsob hraní, kdy se vše odehrává z pohledu vlastních očí, což umožňuje si některé velmi vypečené scény...

9/10
Centrum Her
31. 1. 2017
Hutná atmosféra, skvělý level design, děsivé zvuky a vtahující příběh. Pokud se rádi bojíte, pak je pro vás Resident Evil 7 jasnou volbou. Hru však doporučuji i těm, kteří normálně hororovky rádi nemají. Budete sice muset překousnout počáteční pocit strachu, ale až vás pohltí příběh, začnete si hru užívat.

4/5
Doupě
29. 1. 2017
Japonci nám svůj talent ve tvorbě hororových her dokázali již v roce 1996, kdy vyšel první Resident Evil. Báli jsme se i v sedmém díle s podtitulem Biohazard?

100%
Czechgamer.com
29. 1. 2017
Toto je mokrý sen fanúšika hororu a pôvodnej značky Resident Evil!

8/10
Tiscali Games
25. 1. 2017
Vynikající návrat série, která v posledních letech skomírala. Překvapí nejen pomyslnou intimitou, ale také schopností děsit a bavit. Obočí vám sice nadzvedne svým nepraktickým inventářem a mírnou grafickou zastaralostí, nicméně zážitek, který nabízí, vám vynahradí veškeré nedostatky.

88%
Bonusweb
23. 1. 2017
Série, která etablovala žánr hororu, ho postupem času sama zavrhla. Sedmý díl je však vzkříšením všudypřítomného strachu i hádanek, zkrátka všeho, co dělalo Resident Evil tím, čím na počátku byl. K děsu a teroru ovšem přistupuje úplně jinak.

9/10
Zing
23. 1. 2017
Návrat ke kořenům jak se patří. Fanoušci série budou vrnět blahem a celá hra pro ně bude jeden velký herní orgazmus. Všichni ostatní pak dostanou skvělý survival horor s perfektní atmosférou, chytlavou hratelností a především vymazlenou podporou PS VR.

4/5
Hrej.cz
23. 1. 2017
Čtvrtý Resident Evil zůstal nepřekonán, ale nic lepšího jsme tu od jeho vydání v této hororové sérii neměli. Capcom dal fanouškům původních dílů jedinečnou a dost množná i poslední příležitost dokázat, že klasický survival má ještě mezi jeho hororovými hrami místo.

ENPLCS