Resident Evil: Revelations 2


67%

Průměr z 19 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps4
ps3
xbox-one
pc

Recenze

Eurogamer.cz
29. 3. 2015
Osobně bych byl nejraději bych, kdyby Revelations převzali vedoucí pozici od klasických očíslovaných dílů Resident Evil. Jsou totiž mnohem věrnější původnímu hororovému konceptu a nezvrhávají se kompletně do bezduché zombie akce.

3/5
Doupě
29. 3. 2015
potřetí tak zůstává verdikt prakticky totožný. Nakonec je vynesen nad prakticky totožnou hrou a bez jakýchkoli výčitek lze říci, že ani třetí epizoda nezklame a se ctí zvládla to, o co se snaží.

7/10
Zing
29. 3. 2015
Pokud jste fanouškem série a máte parťáka pro kooperaci, není nač čekat. I ostatním hráčům ale nabídne Relevations 2 kvalitní herní zážitek, ale štěstím skákat do stropu nebudete.

4/5
Doupě
29. 3. 2015
Vzhledem k ceně a celkovým kvalitám na straně atmosféry a nakonec i příběhu by ale nemuseli druhé Revelations minout ani spíše občasní hráči podobných her, kteří zatím sérii opomíjeli.

4/5
Hrej.cz
29. 3. 2015
Od epizodických her člověk očekává, že si budou držet podobnou úroveň až dokonce. Možná, že kvalita jednotlivých částí bude spíš upadat. Třetí díl Revelations 2 ale dokazuje, že je možný i pravý opak.

3/5
Doupě
29. 3. 2015
Otázkou je, co ovšem s vámi ostatními. Revelations totiž rozhodně nejsou ani žádným zjevením a navzdory viditelnému pokroku pořád ani zrovna moderním výstřelkem.

8/10
Konzolista.cz
29. 3. 2015
První dvě epizody Resident Evil Revelations 2 byly spíše zklamání, protože pro fanoušky nabídly jen průměrnou hratelnost s mizerně vyprávěným příběhem. Na třetí epizodu jsem se proto moc netěšil, ale výsledek je určitě milé překvapení. Na rozdíl od předchozích epizod tu máme strašidelné prostředí, chytré hádanky i zajímavý souboj s bossem, navíc vývojáři konečně dokázali navodit tu správnou atmosféru....

8/10
Konzolista.cz
29. 3. 2015
Jsem moc rád, že Resident Evil: Revelations 2 nakonec dopadl jako celek velmi dobře, protože po prvních dvou epizodách jsem ho už začal pomalu odepisovat a lámat nad ním hůl. Třetí ale vše dokázala nakopnout a čtvrtá důstojně zakončit dobrodružství oblíbených hrdinů na záhadném ostrově, navíc přinesla i povedené doplňující kapitoly, které vyplňují menší mezery v příběhu, a pak je tu klasický nový obsah...

2/5
Hrej.cz
29. 3. 2015
To nejlepší na konec, říká se. Ale v případě čtvrté epizody pro Resident Evil: Revelations 2 nazvané Metamorphosis to bohužel neplatí. Chuť z pošramoceného finále si naštěstí můžete spravit dvojicí bonusových epizod. Ty ale nejsou součástí čtvrtého dějství a tedy ani zadarmo.

55%
29. 3. 2015
Resident Evil: Revelations 2 v první epizodě příliš nezaujalo.

8/10
Tiscali Games
24. 3. 2015
Epizodický horor v podobě Revelations 2 funguje překvapivě dobře, a i když může odradit klišovitým příběhem a slabými dialogy, hratelnost a hromada obsahu to zachraňuje. Navíc opakované hraní tady funguje jako málokde. O dlouhé hodiny děsivé zábavy je tím pádem postaráno.

7/10
Zing
18. 3. 2015
Pokud jste fanouškem série a máte parťáka pro kooperaci, není nač čekat. I ostatním hráčům ale nabídne Relevations 2 kvalitní herní zážitek, ale štěstím skákat do stropu nebudete.

Eurogamer.cz
17. 3. 2015
U první části jsem se bál. Druhá byla napínavá, ale nejslabší. Třetí byla nejdelší a notně akčnější. Čtvrtá pak vše důstojně završila.

3/5
Doupě
10. 3. 2015
Otázkou je, co ovšem s vámi ostatními. Revelations totiž rozhodně nejsou ani žádným zjevením a navzdory viditelnému pokroku pořád ani zrovna moderním výstřelkem. Obzvláště AI je skutečně tragická. Částečně to vyvažuje právě parádní atmosféra a cena, která dělá z obou epizod slušnou hororovou kooperaci. Sami se ale do tohohle rozhodně nepouštějte! Hororový zážitek to sice bude také, ale není horor jako...

6/10
Konzolista.cz
7. 3. 2015
První kapitola byla jen takovým větším tutoriálem, proto jsem se těšil, že se ve druhé konečně vše rozjede a dostane lepší tempo, i díky zajímavému konci. Možná i proto mám z ní celkem rozporuplný pocit, protože nové prostředí je maximálně nezajímavé, postrádá tu správnou atmosféru, navíc scénář má spoustu děr a nedokáže udržet pozornost, takže si musí opět pomoci šokujícím cliffhangerem. Hratelnost...

3/5
Hrej.cz
7. 3. 2015
Symbolická cena a akční mód Raid se navzdory počátečnímu zklamání až rozčarování postarají o to, že vezmete Revelations 2 na milost a i přes četné chyby vás nakonec bude první epizoda docela bavit.

3/5
Hrej.cz
7. 3. 2015
První polovinou druhé epizody si vývojáři doufejme sáhli na samé dno. Horší rozjezd si Contemplation stěží mohl zvolit. Naopak v druhé půli jsme se zatím setkali s tím nejlepším, co dosud Revelations 2 mohly nabídnout.

7/10
Konzolista.cz
7. 3. 2015
Ačkoliv jsem spíše skeptický k epizodickému formátu, který se snaží Capcom s Resident Evil Revelations 2 prosadit, a rovněž se mi zatím nezamlouvá trochu ospalejší tutoriálové tempo hlavní části a horší umělá inteligence druhé postavy, dobrá atmosféra, zajímavé prostředí a některé zajímavé herní novinky dávají do dalších epizod jistě slušný potenciál. Navíc Raid režim je docela návykový, a možná bych...

80%
Bonusweb
2. 3. 2015
První epizoda očekávaného akčního hororu Resident Evil Revelations 2 je tu. Překvapila, pobavila, a i když nevyděsila, nalákala na pokračování.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře