Ancestors Legacy


73%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
windows
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra Ancestors Legacy v porovnání s podobnými hrami? Ancestors Legacy byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
GamePark
2. 7. 2019
Rok po vydání vychází k Ancestors Legacy nové DLC a zároveň hra míří na konzole Playstation 4 a Xbox One. To je ideální příležitost připomenout si, jak se tahle strategie z temného středověku hraje a co nového do ní tvůrci nyní přináší.

8/10
Gamebro
4. 6. 2018
Po rozpadu antického uspořádání světa a říší se Evropa pohroužila do temných a brutálních dob. Ze severu rozšiřují hrůzu na pobřeží a britských ostrovech divoké hordy Vikingů. Anglosasové se však nespojí, aby společnými silami bojovali proti seveřanům, ale pustí se navíc do sebe navzájem. Na východě pro změnu bují kmenové války mezi Slovany, zatímco ve Svaté říši římské bojují vládci o kontrolu nad...

7/10
Tiscali Games
31. 5. 2018
Taktická realtimovka beroucí si na paškál středověké příběhy lítých reků a neohrožených králů. Nepřekypuje originalitou, ale nabízí porci slušné zábavy na několik dlouhých večerů nejen pro fanoušky historie a kované stratégy. Hra je poctivou pozvánkou do temných časů evropské historie, sice s pár pihami na kráse, zato s rychlým spádem a přístupností takřka pro všechny, jimž žánr RTS vyloženě nesmrdí.

80%
Bonusweb
28. 5. 2018
Nová historická strategie od polského studia Destructive Creations se hlásí o vaši přízeň a rozhodně má s čím vyrukovat.

7/10
Doupě
24. 5. 2018
Jak už jsme psali dříve, strategie na notebooku jsou skvělým nápadem, jelikož většinou využívají velmi jednoduché ovládací schéma, na které často postačí jen myš a navíc nejsou nijak extra náročné na hardware. Obojí platí i v případě Ancestors, takže jde o skvělého společníka na cesty. 

3/5
Hrej.cz
21. 5. 2018
Zábavná a plná krve, Ancestors Legacy je solidní RTS, kterou sráží nedokončená kampaň a příliš jednoduchý bojový systém.

72%
Czechgamer.com
6. 5. 2018
Atmosférická a pohledná strategie, kterou sráží hloupá umělá inteligence, přílišná lineárnost kampaně a nedotaženost některých mechanik.

DEPLCS