Empire of Sin


57%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
nintendo switch
ps4

Recenze

4/10
Vortex
16. 12. 2020
Empire of Sin vypadá slibně a skutečně má hezkou atmosféru. Jednotlivé složky hry se ale nepodařilo vhodně provázat, trpí řadou nevyvážeností a samu hru sráží i její technické provedení a chyby. S případným nákupem tedy buďte zatím velmi opatrní.

7/10
Sector.sk
15. 12. 2020
Ale späť k budovám. Po obsadení objektu môže rozhodnúť, aký podnik z neho vytvoríte, respektíve či zachováte ten pôvodný. Môže to byť dôležitá pálenica na výrobu alkoholu, bar, kasíno, nočný klub, hotel či pobočka v obvode. Každý podnik môžete vylepšovať v niekoľkých oblastiach a všade až na piatu úroveň. Oplatí sa upgradovať ochranu, takže potom objekt vnútri aj vonku bráni viac a zručnejších strážcov....

70%
Bonusweb
13. 12. 2020
Prohibice je v plném proudu a alkohol nejžádanější komoditou. Ale jen jeden z mafiánských bossů může v tahové strategii Empire of Sin ovládnout celé město. Budete to vy?

5/10
Tiscali Games
9. 12. 2020
Ambiciózní, ale nevyladěné. Krásné, ale plné chyb. Takové je Empire of Sin, žánrová směska o mafii za americké prohibice.

4/10
Zing
8. 12. 2020
Empire of Sin mě s každou další odehranou hodinou bavilo méně a méně. Na první pohled originální počin se zajímavým zasazením, rychle ale narazíte na jeho problémy. Tahový souboj je podobný jako u konkurence, ale zkažený tím, že jsou bitvy repetitivní, a AI nepřátel je na velmi špatné úrovni. Real-time část zase shazuje nedomyšlený ekonomický model, nepřehledné UI a zbytečnost jakýchkoli diplomatických...

70%
Alza
30. 11. 2020
Tahová strategie Empire of Sin z dílen Romero Games je titulem, který v určitých ohledech exceluje a v jiných mírně selhává. Doporučit jej mohou především takticky nenáročným hráčům toužícím už nějaký ten pátek po tom, aby si mohli vybudovat své zločinecké impérium v éře prohibice. Náročnější stratégové by měli koupi pečlivě zvážit.

PLDECS