Empire of Sin


55%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Empire of Sin hraje jako strategická hra v reálném čase, kdy hráč přebírá roli šéfa zločinu v éře prohibice, začíná znovu v roce 1920 a snaží se získat kontrolu nad Chicagem do roku 1933. Jako šéf může získat až 16 podřízených od 60 potenciálních, kteří řídí svou říši pochybných podniků, jako jsou speakeasies, kasina a nevěstince, chrání je před zákonem a konkurenčními mafiánskými gangy a snaží se rozšířit svůj vlastní vliv převzetím ostatních. Hra používá alkohol jako typ měny rozšířit vliv říše. Alkohol mohou vyrábět pivovary pod kontrolou hráče, dávat je hráči spojenci nebo odměňovat v rámci plnění různých misí. Kvalita alkoholu může ovlivnit jeho vliv; nekvalitní alkohol lze vyrobit levně a zpočátku prodávat s velkým ziskem, ale postupem času ztratí svou hodnotu.


Podobné hry

Jak si vede hra Empire of Sin v porovnání s podobnými hrami? Empire of Sin byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

50%
Czechgamer.com
6. 7. 2021
Nádejný a atmosférou zaujímavý projekt, ktorý však potopil chaos a hromada nedostatkov

5/10
IndianTV
10. 2. 2021
První hodiny hra měla opravdu co nabídnout, ovšem rychle se hratelnost začala stávat repetitivní a na povrch začaly vyplouvat všechny menší i větší chyby, které nakonec Empire of Sin škodí víc, než by bylo milé.

4/10
Vortex
16. 12. 2020
Empire of Sin vypadá slibně a skutečně má hezkou atmosféru. Jednotlivé složky hry se ale nepodařilo vhodně provázat, trpí řadou nevyvážeností a samu hru sráží i její technické provedení a chyby. S případným nákupem tedy buďte zatím velmi opatrní.

7/10
Sector.sk
15. 12. 2020
Ale späť k budovám. Po obsadení objektu môže rozhodnúť, aký podnik z neho vytvoríte, respektíve či zachováte ten pôvodný. Môže to byť dôležitá pálenica na výrobu alkoholu, bar, kasíno, nočný klub, hotel či pobočka v obvode. Každý podnik môžete vylepšovať v niekoľkých oblastiach a všade až na piatu úroveň. Oplatí sa upgradovať ochranu, takže potom objekt vnútri aj vonku bráni viac a zručnejších strážcov....

70%
Bonusweb
13. 12. 2020
Prohibice je v plném proudu a alkohol nejžádanější komoditou. Ale jen jeden z mafiánských bossů může v tahové strategii Empire of Sin ovládnout celé město. Budete to vy?

5/10
Tiscali Games
9. 12. 2020
Ambiciózní, ale nevyladěné. Krásné, ale plné chyb. Takové je Empire of Sin, žánrová směska o mafii za americké prohibice.

4/10
Zing
8. 12. 2020
Empire of Sin mě s každou další odehranou hodinou bavilo méně a méně. Na první pohled originální počin se zajímavým zasazením, rychle ale narazíte na jeho problémy. Tahový souboj je podobný jako u konkurence, ale zkažený tím, že jsou bitvy repetitivní, a AI nepřátel je na velmi špatné úrovni. Real-time část zase shazuje nedomyšlený ekonomický model, nepřehledné UI a zbytečnost jakýchkoli diplomatických...

70%
Alza
30. 11. 2020
Tahová strategie Empire of Sin z dílen Romero Games je titulem, který v určitých ohledech exceluje a v jiných mírně selhává. Doporučit jej mohou především takticky nenáročným hráčům toužícím už nějaký ten pátek po tom, aby si mohli vybudovat své zločinecké impérium v éře prohibice. Náročnější stratégové by měli koupi pečlivě zvážit.

PLDECS