Life is Strange: Before The Storm


67%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Life is Strange: Before The Storm v porovnání s podobnými hrami? Life is Strange: Before The Storm byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Tiscali Games
9. 1. 2018
Zážitek sestávající se z jedné velmi dobré, jedné výborné a jedné slabší epizody. Někomu by mohla vadit občas až moc výrazná podoba s předchůdcem, ale to vyvažuje poutavé vyprávění a skvěle napsané postavy. Jen škoda lehce rozpačitého závěru.

7/10
Zing
3. 1. 2018
Life is Strange: Before the Storm je prostě více Life is Strange. Pokud chcete z tohoto universa zase něco okusit, není důvod si Before the Storm nekoupit a neužít. Pokud byste si ovšem chtěli počkat až na plnohodnotný druhý díl, tak zase není důvod, proč prostě Before the Storm nepřeskočit.

Eurogamer.cz
29. 12. 2017
Tento inteligentní a obohacující prequel stojí za to.

75%
Bonusweb
26. 12. 2017
Pokračování fantastického teenagerského seriálu sice není tak dobré jako originál, ale fanoušci by ho rozhodně minout neměli.

4,5/5
Doupě
1. 11. 2017
Předchozí epizoda Life is Strange: Before the Storm byla jako pomalu se rozjíždějící vlak. Naštěstí nabral správný směr. Druhá epizoda vám totiž vykouzlí slzičku na tváři.

8,3/10
Centrum Her
28. 9. 2017
Deck Nine sa zo svojou úlohou popasovali viac než dobre. Prvá epizóda uvádza hráčov do udalostí pred prvou hrou a rozohrala partiu, ktorá je viac než zaujímavá. Už teraz sa teším na ďalšie epizódy!

4/5
Doupě
25. 9. 2017
Jen málokterá hra dokázala vzbudit tolik emocí jako Life is Strange. Silné dobrodružství vnímané z pohledu Max ale neskončilo. V novém Life is Strange: Before the Storm dostává více prostoru jedna z hlavních postav, Chloe, a možná budete potřebovat další kapesníky.

0/10
Gamebro
1. 9. 2017
Co si budeme povídat, už předem se o prequelu Before the Storm pro Life is Strange mluvilo s určitým podezřením. Zda je vůbec možné, aby udržel krok se skvělým originálem. Zcela nový vývojář, absence cestování v čase a rozsah pouhých tří epizod. To jsou zásadní změny, které v hráčích nevzbuzovaly příliš důvěry. Ale jak se ukázalo, autoři z Deck Nine skutečně dokázali udržet ducha Life is Strange navzdory...

ENDECS