Life is Strange 2


73%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
macos
linux
xbox
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Life is Strange 2 v porovnání s podobnými hrami? Life is Strange 2 byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
Doupě
22. 1. 2020
Neřekl bych, že se jedná vyloženě o tragédii. Příběh si můžete užít a oceníte i takové maličkosti jako možnost kreslit do deníku nebo diskutovat s Danielem. Jen je to propad oproti tomu, čím nás namlsala původní hra.

8/10
Zing
31. 12. 2019
Překvapivě dospělý a silný příběh "ze života", který vás vezme na náročnou cestu dvou bratrů, prchajících před zákonem. Vyprávěno jako kvalitní film, vystavěno podle vašich voleb. Pokud máte rádi příběhové hry, tuhle byste si rozhodně neměli nechat ujít.

75%
Bonusweb
8. 12. 2019
Po více než roce od vydání první epizody se konečně uzavřel příběh druhé sezony interaktivního seriálu Life is Strange 2. Dosáhnout geniality prvního dílu se tvůrcům nepodařilo a i když je potřeba ocenit, že se pouští do složitých společenských témat, výsledek moc přesvědčivě nepůsobí.

4/5
Hrej.cz
4. 12. 2019
Life is Strange 2 je úplně jiný příběh s úplně jinak vystavěnou strukturou. Ten zdaleka ne každému sedne, ale i přes problémy s tempem určitě v každém zase něco zanechá. Kdekdo by ale možná byl přísnější.

7/10
Doupě
24. 2. 2019
Druhá epizoda nového Life is Strange si od předchozí epizody hodně polepšila. Je lidštější, emotivnější a zajímavější. Příběh se však stále jen rozjíždí a přes to všechno postavy prostě nejsou tak zajímavé, jako byly Max a Chloe.

6/10
Doupě
8. 10. 2018
Stojí za to dát novému Life is Strange šanci. Z první epizody sice nejsem nadšený, přesto se zdá, že má hra nakročeno k zajímavému příběhu. Ostatně další epizoda se bude konečně odehrávat v Arcadia Bay.

DEENPLCS