Life is Strange - Episode 1: Chrysalis


83%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
ps3
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Life is Strange - Episode 1: Chrysalis v porovnání s podobnými hrami? Life is Strange - Episode 1: Chrysalis byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

80%
GamePark
19. 2. 2015
Se svými epizodickými adventurkami nám Telltale pravidelně dokazuje, že je v této oblasti bez konkurence. Možná to však bude hlavně proto, že se mu doposud všichni obloukem vyhýbali a do jeho teritoria si nikdo vkročit už pěkně dlouho nedovolil. Fancouzské studio Dontnod, které si můžete pamatovat hlavně pro jeho akci Remember Me, jež měla obrovský, byť nenaplněný potenciál, se každopádně rozhodlo...

90%
Czechgamer.com
10. 2. 2015
Life is strange je nečakaný zjav na adventúrnom poli a interaktívny zážitok, aký nenadchne hráčov bažiacich po čo najbombastickejšom zážitku. Nie, tu sa hrá na úplne inú strunu a v stredobode pozornosti je precítený príbeh ozvláštnený prvkom ovládania času. Čo ponúknu ďalšie epizódy? Ťažko tipovať, ale určite by bola chyba nebyť pri tom. Potenciál je obrovský.

4/5
Hrej.cz
2. 2. 2015
Skvěle odstartované epizodické dobrodružství, které vás nechá nahlédnout do duše dospívající dívky, a dost možná nám tak nakonec něco prozradí i o nás samých. Vývojáři šikovně balancují na hraně umění a videohry.

ENCS