Quantum Conundrum


78%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Quantum Conundrum v porovnání s podobnými hrami? Quantum Conundrum byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
Eurogamer.cz
16. 12. 2012
Na Quantum Conundrum je nutno pohlížet jak na pouhý sled kvalitních a zábavných, ale bohužel suše podaných puzzlů. Pokud vám řešení originálních logických hádanek stačí, pak nebudete zklamáni. Pokud ale očekáváte i něco víc - dobrý příběh, humor, či zajímavý herní svět - možná narazíte na mírné, ne však kritické zklamání.

Eurogamer.cz
15. 12. 2012

8/10
Časopis SCORE
30. 8. 2012
Quantum Conundrum je skvělou logickou hrou se spoustou prostorových hádanek, které mnohdy pořádně prověří stav vašeho mozku. Pokud jste si Portal zamilovali, případně jiné podobné hry, je pro vás Quantum Conundrum naprostou povinností, navíc za cenu, za jakou se prodává na Playstation Store a Xbox Live Arcade, nemá moc velkou konkurenci. Rozhodně jedna z nejoriginálnějších her tohoto roku, která si...

75%
GameSite.sk
15. 8. 2012
Quantum Conundrum je veľmi zábavnou hrou, ktorá nezaprie svoju príbuznosť s Portalom, avšak je natoľko rozdielna, aby s ním nebola priamo porovnávaná.

7/10
Časopis SCORE
29. 7. 2012
Quantum Conundrum bez debaty prináša priestorové puzzle, ktoré ste doteraz nevideli a kúpu rozhodne zvážte pri nejakej Steamovej akcii za pár EUR, no jeho hodnotu znižuje nízky rozpočet, grafická a architektonická impotencia, infantilný príbeh a pre niekoho platformové skákanie s obmedzeným časom.

9/10
Hrej.cz
14. 7. 2012
Valve kolem sebe soustředí nejgeniálnější mozky herního designu. Logická hříčka Portal se díky tomu prodávala tak dobře jako očekávaná 3D střílečka a ačkoliv Quantum Conundrum asi nedosáhne tak skvělých obchodních výsledků, není o mnohho horší.

8/10
Tiscali Games
3. 7. 2012
Quantum Conundrum je chytlavá a osobitá logická hra. Rozhodně nezapře fakt, že pochází z dílny duchovní matky série Portal a dokonce jí ani nedělá ostudu - právě naopak.

DEPLENCS