Magrunner: Dark Pulse


70%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps3

Recenze

8,5/10
Herní web
8. 9. 2013
Výborné spojení Portalu a mýtu Cthulhu od slavného H. P. Lovecrafta. Zábavná logická hra v exkluzivním zpracování s vydařenou atmosférou, kterou by neměl minout žádný fanoušek výše dvou zmíněných děl ani ten, kdo má rád dobré hry.

5/10
InGamer.cz
5. 8. 2013
Magrunner: Dark Pulse chtěl zajímavým způsobem podat příběh o mýtickém stvoření. Bohužel se tak dostává do problémů špatného zpracování. Logické hádanky dávají prostor k dobré hratelnosti, hře však chybí dost ke spořádanému celku.

7/10
Sector.sk
20. 7. 2013
Magrunner: Dark Pulse ani zďaleka nie je márnou hrou. Ponúka dlhú kampaň, vo väčšine zaujímavé logické hádanky založené na využívaní magnetizmu, nečakaný zvrat, ktorý poteší každého fanúšika klasického literárneho hororu aj dobrú hrateľnosť, ktorá v závere pokrivkáva. Chýba jej vlastná identita, vďaka ktorej si ju zapamätáte, elegancia a vybrúsenosť Portalov a možno trochu toho experimentovania a nekompromisnosť...

7/10
Hrej.cz
14. 7. 2013
Magrunner je solidní logická hra na pozadí stále ještě neokoukaného kosmického hororu. Zábavný princip úloh založených na magnetických vlivech dokáže občas potrápit, ve výjimečných případech i přivést k šílenství.

82%
GamePark
14. 7. 2013
Hra je dnes již tradičně distribuována přes službu STEAM a vyjde na cca 500,- Kč. To není úplně nejméně, a proto zvažte váš vztah k tomuto žánru. Pokud vás bavil Portal, přesto, že Magrunner je v jádru úplně jiný, bude vás hodně bavit a investice se tak vyplatí. Pokud se však nejedná o váš šálek kávy, peněženku nechte raději stranou.

82%
GamePark
11. 7. 2013
Vítejte v roce 2048. Vítejte ve futuristickém světě nových technologií, magnetismu a logických hádanek. Vítejte v Magrunner: Dark Pulse! Jak se můžete již na první pohled přesvědčit, nezávislí vývojáři z Focus Home nechodili pro nápady příliš daleko. Hra až podezřele připomíná populární Portal a je třeba uznat, že se mu v některých ohledech i podobá. Krom toho je z počátku celá záležitost tak trochu...

8/10
Tiscali Games
3. 7. 2013
Zapomeňte na řeči o tom, že Magrunner je prachsprostý klon Portalu. To je lež. Vlastně se nedá s ničím srovnat. Je to bezohledně těžká a zároveň parádně promyšlená puzzle hra.

2/5
Doupě
30. 6. 2013
Tak to vidíte sami. Celý Magrunner: Dark Pulse je zkrátka pouze o jednom dílku skládačky, a sice o slušné hratelnosti. Ta sice není z nejoriginálnějších, ale svým provedením neurazí a inspirace je tady ku prospěchu věci. Ovšem ten zbytek v čele s naprosto nelogickým znásilněním Portalu a Lovecrafta je děs a hrůza, a to dokonce bez nadsázky. Mohlo být lépe.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře