Catherine


88%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps3

Recenze

9/10
Tiscali Games
16. 10. 2012
Nádherně vyvážený hybrid, kombinující puzzle skákačku a sexuálně nabitou anime, který potěší fanoušky, navnadí zvědavce a hlavně ukazuje, že japonští vývojáři umí oslovit evropské a americké hráče, aniž by při tom muselo slevit ze svých trademarkově bizarních nápadů.

9/10
Sector.sk
28. 3. 2012
Je to silná konkurencia pre výborné knihy, skvelo natočené filmy a vy môžete byť jej aktívnou súčasťou

9/10
Doupě
22. 3. 2012
Žehráte na nedostatek herní originality? Zkuste Catherine. Zábavný mix adventury a logické hry se rozhodně nebojí dospělých témat a odlišnosti.

4,5/5
Doupě
21. 3. 2012
Nicméně pouze dohromady dávají části jeden nezapomenutelný zážitek, který vás donutí se občas bát (některé scény jsou vysloveně japonsky bizarně děsivé), jindy se zamyslet nad směřováním svého života. Pokud přesně tohle chcete, nenechte si Catherine ujít – je to výjimečná hra, kterou jen zdobí podařené grafické zpracování a líbivá moderní hudba. Mimochodem, na první dohrání vám hra sebere kolem 15...

4/5
Hrej.cz
14. 3. 2012
Adventura určená spíše dospělému publiku, která je svázána poutavým příběhem, inteligentními herními principy a neobyčejným citem pro vyjádření své myšlenky. Kdo mine, prohloupí.

8/10
Hrej.cz
14. 3. 2012
Adventura určená spíše dospělému publiku, která je svázána poutavým příběhem, inteligentními herními principy a neobyčejným citem pro vyjádření své myšlenky. Kdo mine, prohloupí.

95%
GameSite.sk
26. 2. 2012
Chyby Catherine sú drobné a trpezliví hráči ich radi odpustia, aby sa ponorili do dospelého príbehu so sympatickými charaktermi, kvalitným humorom a napínavým dejom. V spolupráci s perfektne vyváženým gameplayom, ktorý ponúka výzvu aj robenie rozhodnutí, ovplyvňujúce dianie na obrazovke, sa jedná o hru, aká vychádza len raz za pár rokov. Vlastne takáto hra ešte ani nevyšla. Bola by škoda premárniť...

9/10
GamesWEB.sk
24. 2. 2012
Ak si teda chcete oddýchnuť od všemožných herných derivátov, ktoré sa na trhu objavujú v čoraz väčších množstvách, je Catherine pre vás doslova ideálnym objektom záujmu. A nie len pre vás - tento drobný virtuálny test vernosti a zodpovednosti odporúčam naozaj každému!

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře