The Turing Test


72%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
nintendo switch
windows

Podobné hry

Jak si vede hra The Turing Test v porovnání s podobnými hrami? The Turing Test byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

4/5
Hrej.cz
7. 10. 2016
Jako drobnému titulu toho lze Turingovu testu vytknout skutečně málo. Svižný rychlík nepostrádá chytlavé hádanky ani zajímavý příběh a za vyzkoušení rozhodně stojí.

7/10
Tiscali Games
17. 9. 2016
Logická plošinovka The Turing Test je vcelku zábavná směs žánrových nápadů. Chlubit se může i filozofickým podtextem. Na konkurenci však mírně ztrácí kvůli nepříliš originální mechanice puzzlů a jalovějšímu prostředí.

7/10
XboxWeb.cz
16. 9. 2016
Za příjemnou cenu získáte povedenou logickou hru, s pěkným příběhem a hudební stránkou, který vás na nějaký čas určitě zabaví. Někomu může vadit trochu nudnější prostředí nebo kratší hratelnost, ale jestli máte hry z podobného žánru rádi, jedná se o jasnou volbu.

70%
Czechgamer.com
9. 9. 2016
The Turing Test je hra s poutavým příběhem, zajímavými hádankami, ale také s repetitivním prostředím a velice krátkou herní dobou. I tak se jedná o dobrou logickou hru, kterou byste neměli minout.

7/10
Zing
30. 8. 2016
Dobrých logických her je jako šafránu - a když už nějaké jsou, nesmí se zákonitě odmítnout ani jedna. The Turing Test naštěstí není výjimkou a skvěle kombinuje vážný příběh s příjemnou hratelností. Jen škoda, že dlouho nevydrží a nijak zvlášť nepotrápí váš mozek.

DEENCS