RiME


82%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
nintendo switch
ps4
windows

Podobné hry

Jak si vede hra RiME v porovnání s podobnými hrami? RiME byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

80%
Czechgamer.com
22. 6. 2017
Krásné a pohádkové dobrodružství malého chlapce na tajuplném ostrově. Škoda jen, že vše uteče zatraceně rychle.

90%
GamePark
19. 6. 2017
Hry recenzuji již přes deset. Přesto jsem měl problém uvěřit tomu, jakou atmosféru RiME vlastně má. Je to skutečně zážitek, na který hned tak nezapomenete. Vlastně je to trochu jako číst Malého prince. Vžijete se do příběhu, ze kterého už nebudete chtít vystoupit. A věřte nebo ne, i zde narazíme na roztomilou lišku, která nám bude dělat společnost.

8/10
XboxWeb.cz
19. 6. 2017
Suma sumárum, toulání po světě RiME a řešení jeho hádanek je skvělý zážitek, který až na kolísavý počet snímků nic moc neruší. Pohádkové dobrodružství, jak se patří, jenž doplňuje nádherná grafika a podmanivý soundtrack. Koupí rozhodně chybu neuděláte.

8/10
Tiscali Games
6. 6. 2017
V adventuře Rime se nemluví. Za tichou hru promlouvá skvěle zpracované prostředí, rafinované hádanky, prázdninová nálada a svěží tempo blížící se trojrozměrným plošinovkám.

4/5
Hrej.cz
5. 6. 2017
Rime se rodil dlouho, pomalu a v bolestech. I když mi dělal společnost jen po krátkou dobu, jsem jeho rodičům moc vděčný za to, že jej přivedli na svět. Rozzářit noční oblohu jako kometa je očividně možné, i když brzy pohasnete za obzorem. Ale silná vzpomínka zůstává.

8/10
Zing
30. 5. 2017
RiME se povedl. Je to sice krátká, ale zábavná cesta na tajuplný ostrov, která může oslovit hráče každého věku. Budete postupně poznávat jednotlivé lokace, stejně jako zvolna odkrývající se příběhové pozadí. Nádherné umělecké zpracování sráží dolů technická nedotaženost verze pro stolní počítače.

PLDEENCS