Shovel Knight


88%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
ps4
windows
ps3
3ds
wiiu
linux
xbox-one

Podobné hry

Jak si vede hra Shovel Knight v porovnání s podobnými hrami? Shovel Knight byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

9/10
XboxWeb.cz
7. 5. 2015
Pečlivým kopáním lopatou jsme se dostali až na konec naší recenze a ti netrpělivější z vás při pohladu na závěrečné hodnocení zjisitli, že Shovel Knight musí být pecka a tak tomu je. Takto nekompromisních a poctivých her moc nenajdete, a jestli hledáte hru na odreagování, která však bude pořádnou výzvou, nemůžete koupí udělat chybu a já sám vám ručím za to, že se budete bavit, budete chtít překonat...

95%
Czechgamer.com
6. 5. 2015
Špičková plošinovka, ktorá prekvapí skúsených hráčov žánru svojou otvorenosťou k novým nápadom a čo sa týka žánrom "nepolíbených", tak tých dostane úplne.

8/10
Tiscali Games
17. 7. 2014
Mistrovsky zvládnutá hopsačka a pocta 8bitovým klasikám zároveň. Vypadá skvěle, hraje se ještě lépe, je náročná, ale i chytrá. Před staré harcovníky postaví příjemnou výzvu, mladým zase dovolí nenásilnou cestou nahlédnout do doby, kdy rozehrát hru automaticky neznamenalo, že ji také dokončíte.

DEENCS