Life is Strange


84%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps4
ps3
xbox-one

Recenze

95%
Bonusweb
5. 11. 2015
Famózní herní seriál Life is Strange se právě uzavřel posledním dílem a my vám nyní vysvětlíme, proč si ho nesmíte nechat ujít.

9/10
Tiscali Games
2. 11. 2015
Finále netradiční příběhové adventury se povedlo a společně s dalšími epizodami představuje jeden z nejlepších příběhových zážitků letošního roku.

7/10
Tiscali Games
20. 8. 2015
Čtvrtá epizoda sice nabízí vyprávění zatím nejdelší, projevuje se však zatím značná dýchavičnost v podobě roztahaného příběhu a překvapivě slabších rozhovorů. Nezbývá tedy než se těšit na finále první sezóny.

8/10
Tiscali Games
1. 6. 2015
Ani potřetí nešlápli francouzští Dontnod vedle a dokázali vygradovat již tak dost napínavý příběh. Úspěšně tím maskují nedostatek novinek ve hře samotné. Čekání na další epizodu bude každopádně doposud nejobtížnější.

8/10
Tiscali Games
25. 4. 2015
Druhá epizoda rozjela příběh ve velkém a vyšší hodnocení jí uniklo jen kvůli stále nepříliš patrnému dopadu voleb na další vývoj a kvůli přetrvávajícím technickým nedostatkům. Dechberoucí závěr však značí jediné – máme se nač těšit. Příběh se otevřeně hlásá k odkazu Davida Lynche a ruku v ruce s perfektní atmosférou má potenciál ve hráčích probouzet zvědavost, což je v příběhových hrách nesmírně důležité.

80%
GamePark
1. 3. 2015
Z naší recenze si Life is Strange odnáší zasloužených 80 %. Stačí ale málo k tomu, aby nás v dalších epizodách vývojáři přesvědčili o tom, že si zaslouží ještě mnohem více.

9/10
Eurogamer.cz
8. 2. 2015
O Life is Strange jsem před vydáním záměrně nic nečetl a chtěl se nechat překvapit. To se hře nakonec podařilo ve velmi pozitivním smyslu. Hlavně díky pohodové atmosféře, líbivému zpracování a zajímavě se rozjíždějícímu příběhu, kterému chvíli trvalo, než se začalo něco dít, ale na konci mě nechal zvědavého, co bude následovat dál. Myslím, že se jedná o titul, který by si neměl nechat ujít nikdo, kdo...

8/10
Konzolista.cz
8. 2. 2015
Z prvních informací jsem se na Life Is Strange docela těšil a vývojáři dokázali očekávání naplnit. Life Is Strange staví nejen na zajímavém příběhu se skvěle zahranou hlavní hrdinkou, kterou si zamilujete od první minuty, ale také povedené hratelnosti s možností přetáčet čas a ovlivňovat následné události. První epizoda položila dobrý základ, nyní jen chtít, aby vývojáři vše v následujících měsících...

9/10
XboxWeb.cz
6. 2. 2015
Nepopsatelný pocit ze hry doprovází dokonalý hudební doprovod a líbivě zvolené grafické zpracování. Rádi bychom hru doporučili všem, ale nepatříte-li mezi jednotlivce, co se dokáží během hraní zamyslet a vstřebat její myšlenku s atmosférou, Life is Strange není pro vás. Příběh dívenky z trefně a uvědoměle prezentovaného, moderního světa mladých lidí lze originálním způsobem řídit posunem času. Gratulujeme...

8/10
Tiscali Games
5. 2. 2015
Life is Strange nezklame milovníky adventur a příběhů - první epizoda rozjíždí napínavý příběh, který krom jiného posouvají dále menší či větší volby. K tomu přidává řadu zajímavě vykreslených postav a příběhových otazníků. Je však otázkou, nakolik se hráčovy volby projeví v dalších epizodách. Jako ochutnávka ale první epizoda funguje dobře.

Eurogamer.cz
3. 2. 2015

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře