Superliminal


76%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
playstation 4
windows
nintendo switch
xbox-one
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Superliminal v porovnání s podobnými hrami? Superliminal byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

68%
Alza
6. 8. 2020
Superliminal je povinnou (i když krátkou) jízdou pro milovníky logických her a do žánru vnáší originalitu díky jedinečným puzzle využívajících perspektivu. Titul však hráče limituje nízkým počtem použitelných předmětů a způsobů řešení hádanek, což je vzhledem k jeho zasazení v říši snů docela škoda.

4/5
Hrej.cz
29. 7. 2020
Ze Superliminal vám půjde hlava kolem. A to je dobře!

8/10
Doupě
12. 7. 2020
Superliminal je unikátní logická záležitost, která otestuje, jak si váš mozek poradí s principy nucené perspektivy. Pokud jím ale projdete jako nůž máslem, moc dlouhou dobu vám nevydrží. I přes to ale za to díky neokoukanému konceptu stojí.

7/10
Centrum Her
28. 11. 2019
Rozhodne ide o zaujímavý titul, veľmi podobný hrám ako The Stanley Parable alebo Edith Finch. Ak ste mali teda radi podobné hry, určite si nenechajte ujsť ani Superliminal, tá cena už stojí za zváženie.

8/10
Tiscali Games
22. 11. 2019
Superliminal oživila žánr puzzle her unikátními hádankami založenými na prapodivných hrátkách s perspektivou. To, co ve hře uvidíte, vás bude fascinovat ještě dlouho po jejím dohrání. Akorát budete chtít mnohem víc, než dostanete.

DEENCS