Just Cause 2


86%

Průměr z 13 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Just Cause 2 v porovnání s podobnými hrami? Just Cause 2 nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

8,5/10
GamePlanet.cz
26. 5. 2010
Hru mohu doporučit všem fandům GTAčkovských akcí s tím, že zde dostanete enormní porci akce navíc a v krásném exotickém prostředí.

8,7/10
hry.Sme.sk
27. 4. 2010
Just Cause 2 je lepšie Just Cause. To je zrejme najlepšia definícia pre hru, ktorú nebudete hrať, ale sa s ňou hrať. Jednoducho v sebe objavíte detskú povahu, začnete skúšať, čo robí to a čo tamto.

8/10
Doupě
20. 4. 2010
Do dalšího pokračování Just Cause stačí dodat více zničitelných objektu, ne tak okatě pitomý příběh, více novinek a nikdo z toho Disneylandu pro dospělé kluky nebude už chtít odejít.

4/5
Doupě
19. 4. 2010
Jinak Panau vcelku odpovídá standardním představám o pohodové banánové republice svázané vojenskou diktaturou. O rozruch se stará ztracený americký agent, jehož se vydáte hledat a trojice guerillových skupin. Sympaticky se jeví pokračovatelé Che Guevary, Ularové: své členy dopují halucinogeny pro posílení loajality, zatímco jejich vůdce, intelektuální sociopat, vede revoluční boj zčásti také proti...

8,5/10
Sector.sk
9. 4. 2010
Kvalitne spracovaný titul ako po grafickej, tak aj po hrateľnostnej stránke, žiadne výraznejšie chyby, ani problémy. Na druhej strane sú samotné misie väčšinou jednoduché.

92%
XboxWeb.cz
6. 4. 2010
Pokud hledáte akční pecku a nepotřebujete to mít z vlastních očí, chcete si hledat své vlastní cesty a u toho zažít opravdu obrovskou spoustu zábavy tak neváhejte a hru si pořiďte.

85%
Bonusweb
6. 4. 2010
Svrhnout tyranského diktátora, to dokáže pobavit. A Rico Rodriguez to zvládá na jedničku.

75%
GamePark
5. 4. 2010
Slabý příběh, docela stereotypní mise a neustálá nutnost vyvolávání chaosu. Jedná se bezesporu o zajímavou akční hru, u níž zapomeňte na jakoukoli reálnost.

GamePark
5. 4. 2010
Hry zasazené do prostředí otevřeného světa jsou mezi hráči populární, i když je tady podobná situace třeba jako na poli s MMORPG. Zkrátka na scéně figuruje hlavně jedno známé a úspěšné jméno – tady konkrétně Grand Theft Auto, které se ostatní studia snaží překonat a pokořit. Vývojáři z Alavanche Studios se o to pokusili už v prvním díle Just Cause, byť tedy obě hry byly v mnohém odlišné a spojovala...

85%
Recenzeher.eu
2. 4. 2010
S gravitačními a jinými fyzikálními zákony se moc nepáře. Just Cause 2 je zkrátka výborným titulem vyznačující se skvělou grafikou a hratelností.

5/5
Hrej.cz
31. 3. 2010
Jedna z nejsvobodnějších otevřených akcí, která bere dech na mnoho různých způsobů. Silný příběh a rafinovanější témata mezi ně sice nepatří, ale věřte, že tentokrát se drobné nedostatky v úžasném celku absolutně ztratí.

Eurogamer.cz
26. 3. 2010

9/10
Zing
20. 3. 2010
Druhý díl šel heslem „doskočit výš, dostřelit dál, doběhnout rychleji“ téměř ve všech aspektech a nabízí vyrovnaný, bohatý a nesmírně zábavný zážitek, který byl na arkádové odreagování jako dělaný. Realita realitou, ale takovéto hry občas potřebujeme. Už chceme trojku!

DEENCS