Just Cause 3


68%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
ps4
xbox

Recenze

Eurogamer.cz
16. 12. 2015
Krásný a obří svět gigantických explozí a spektakulárního ničení, na němž si ale musíte hrát už sami.

75%
GamePark
12. 12. 2015
Série Just Cause nám v minulosti už dvakrát odhalila, co by se stalo, kdyby se Michael Bay rozhodl místo režírování usednout do designerského křesla a vytvořil svou vlastní hru. Výsledkem by mohla být jedině přehnaná akce po okraj naplněná obrovskými výbuchy, z nichž vstávají vlasy na hlavě. Když jsme se dozvěděli, že Just Cause nově míří na současnou generaci konzolí, ihned jsme přirozeně propukli...

60%
Bonusweb
11. 12. 2015
Zběsilá akční jízda, v níž deaktivujete raketu za letu, vozíte se na střechách aut a počet explozí za minutu láme světové rekordy, se přece nudy obávat nemusí, že? Chyba.

70%
Czechgamer.com
7. 12. 2015
Jak jsem zmínil v úvodu. Just Cause 3 je frenetická, absurdní a šílená hra. Bohužel, se po čase okouká a jako celek upadne do stereotypu.

7/10
XboxWeb.cz
7. 12. 2015
Nebýt technických chyb, bylo by Just Cause 3 hodně vysoko a já bych vám ho z celého srdce doporučil. Takhle vám řeknu, že jestli vám nevadí počkat, počkejte, než vyjde nějaký patch, co opraví chyby. Jestli chcete hrát, počítejte se vším výše zmíněným. I přes technické nedodělky Just Cause 3 nabízí obrovský svět s obrovským množstvím zábavy a to taky není špatná nabídka.

7/10
Tiscali Games
7. 12. 2015
Gigantický svět a minimálně třicet hodin hratelnosti, které se ale sestávají z neustále se dokola opakujících dvaceti minut - to je Just Cause 3. Nutno však dodat, že jak zábavných dvacet minut to bude, už záleží jen na vás. Pokud se potřebujete odreagovat či ventilovat nějaké destruktivní choutky, hra rozhodně nezklame. Jen od ní nesmíte čekat nic jiného.

3/5
Hrej.cz
4. 12. 2015
Hra, kterou byste chtěli milovat, ale ona vám to ne a ne dovolit. Roztažená křídla jí láme technický stav, příliš málo inovací a repetitivní hratelnost. Přesto však nabízí spoustu zábavy, pokud jste tohle všechno ochotni překousnout.

DEENPLCS