Minecraft


90%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
xbox-one

Podobné hry

Jak si vede hra Minecraft v porovnání s podobnými hrami? Minecraft nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

8/10
XboxWeb.cz
1. 10. 2014
Suma sumárum je Minecraft pro Xbox One přesně to, co jsme očekávali. Lépe vypadající, větší, ale hlavně stejně se hrající verzí své původní inkarnace kostičkového šílenství. Číselně hodnotit je v tomto případě strašlivě těžké, protože pro nás vývojáři z 4J chystají spoustu dalších updatů, které mohou změnit hru k nepoznání a tak číslo, které dám dnes, nemusí být zítra vůbec relevantní.

8/10
Tiscali Games
24. 5. 2012
Minecraft je vhodný pro všechny, kteří v sobě stále ještě nezabili poslední kapičku fantazie. Konzolová verze se v množství herních prvků a možností nemůže s PC verzí (zatím) srovnávat, ale už nyní je to skvělá zábava a lze počítat s tím, že pravidelné updaty ji časem posunou do nadpozemských sfér.

9/10
XboxWeb.cz
8. 5. 2012
Minecraft se stal fenoménem současné doby. A to že se objevil i na naší konzoli to jenom potvrzuje. Slíbena nám byla podpora kinectu a hraní s hráči na PC. Obě tyto funkce se z finálního produktu vytratily neznámo kam, nemyslím si však, že by se jednalo o obrovskou ztrátu a minimálně podpora kinectu by mohla být někdy v budoucnosti přidána formou patche. Minecraft na xboxu je ten starý dobrý Minecraft...

90%
GameSite.sk
10. 1. 2012
Minecraft odporúčam každému hráčovi aj nehráčovi. Je to jednoducho skvelá hra, a ak máte fantáziu a chuť, tým je pre vás ešte lepšia. Môžete si skúsiť, aké je to prežiť sám na opustenom ostrove alebo sa zahrať na (po fyzickej stránke) nereálneho architekta a vytvárať gigantické stavby. Voľba je len na vás. Ak patríte medzi tých, čo túto hru nehrali a dopredu ju odsudzujú, robíte zle. Skúste si ju a...

10/10
Zing
20. 12. 2011
Minecraft prostě není jen o vágní grafice a možnosti si něco postavit. Je to jeden z nejkomplexnějších projektů posledních let a pozornost si určitě zaslouží.

10/10
Zing
20. 12. 2011
Minecraft prostě není jen o vágní grafice a možnosti si něco postavit. Je to jeden z nejkomplexnějších projektů posledních let a pozornost si určitě zaslouží.

9/10
Sector.sk
14. 12. 2011
Celkový dojem z Minecraftu dokonalý. Má pohlcujúcu atmosféru, s ktorou vám poletia hodiny ako minúty. Ešte sa pozriem do tejto chodby, ešte musím preskúmať túto malú jaskyňu, ešte pár diamantov a brnenie bude moje, ešte chvíľku, ešte 5 minút. Zrazu sú tri hodiny ráno a vy s hrôzou zisťujete, že za pár hodín vstávate do práce, kde musíte pretrpieť celú večnosť, než opäť zasadnete k Minecraftu.

DEENCS