Assassin’s Creed IV: Black Flag


87%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Assassin’s Creed IV: Black Flag v porovnání s podobnými hrami? Assassin’s Creed IV: Black Flag byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

87%
GamePark
5. 12. 2013
Jak jsme již naznačili, atmosféra okolo nejnovější epizody zabijácké série vzbudila značnou pozornost. Na druhé straně ale i určitou skepsi. Přece jenom všechno to násilí, krev i slzy ze strany asasínů měly nějaký vyšší cíl. A tak se přirozeně naskytla otázka – jak do takového rámce může zapadnout zkažené, sobecké srdce prachobyčejného piráta? Ubisoft Montreal se ale této úlohy zmocnil až s nečekanou...

9/10
XboxWeb.cz
6. 11. 2013
S Assassin’s Creed IV: Black Flag jsme si užili spoustu zábavy a to jsme ani zdaleka ještě neprozkoumali vše. Obsahu ve hře je zkrátka tuna a celková podoba hry je naprosto skvělá a na next-genu budete vypadat ještě líp. U nás si navíc hráči užijí profesionální češtinu, která se vzhledem k tématice nebála jít pro ostřejší slůvko daleko a je tak skvělým doprovodem této hry. Kromě několika drobností,...

9/10
Tiscali Games
29. 10. 2013
Dozajista nejlepší pirátská a námořnická akce, která se kdy objevila. Black Flag chytře potlačuje Assassin's Creed mytologii a sází více na piráty a malebný i smrtící Karibik. Charismatický hrdina a jeho loď Jackdaw vytváří skvělý tandem, který do série přináší něco opravdu nového namísto pouhého rozšiřování tradiční formule.

4/5
Hrej.cz
29. 10. 2013
Pirátská mytologie možná nemá ve srovnání s americkou revolucí tak všeobecně známé historické souvislosti, ale to vůbec nevadí. Vývojáři díky tomu více popustili uzdu fantazii a naservírovali nám plnohodnotné pokračování.

ENCS