Assassin’s Creed Rogue


74%

Průměr z 10 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Assassin’s Creed Rogue v porovnání s podobnými hrami? Assassin’s Creed Rogue byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

75%
Czechgamer.com
2. 4. 2015
Prostě takové Black Flag 2. Celkem povedený mix třetího a čtvrtého dílu. Sice v horším grafickém kabátku, ale aspoň si Rogue zahrají i ti se slabším PC. Horší jak Black Flag, lepší jak Unity.

7/10
Tiscali Games
11. 3. 2015
Rogue kráčí ve šlépějích pritáského Black Flag, jehož fanoušky potěší téměř stejným herním zážitkem. PC konverze je sice výborně optimalizovaná, avšak vizuálně již dost ztrácí, navíc ovládání nemusí sednout každému.

4/5
Hrej.cz
10. 12. 2014
Rogue je ekvivalent Arkham Origins. Podceňovaný tým se ujme za nepříznivých okolností nechtěného pokračování velké značky a navzdory všem předpokladům nakonec uspěje. Pokud byste nevěděli, že jde o “tu druhou hru”, třeba byste to ani nepoznali, i když novinek je skutečně poskrovnu.

70%
GamePark
3. 12. 2014
Se sérií Assassin’s Creed se pravidelně setkáváme už sedm let, během nichž se z ní stal jeden z  nejznámějších gigantů herního průmyslu. Ubisoft si je touto značkou jistý dostatečně na to, že se nám v tomto roce rozhodl naservírovat hned dvě různá velká pokračování zároveň. Prvním z nich je Assassin’s Creed Unity. Ten se vydal prozkoumat břehy současné generace konzolí a nabídnul nám možnost kooperace,...

7/10
Tiscali Games
26. 11. 2014
Poměrně zábavný příběhový můstek doplňující nekonečnou ságu Assassin's Creed přichází o cenné body hlavně kvůli technické zastaralosti a totální neochotě tvůrců přijít s výraznější změnou. Záležitost v podstatě jen pro fanoušky třetího a čtvrtého dílu.

70%
Bonusweb
26. 11. 2014
Assassin’s Creed: Unity nevyšel vzhledem k hardwarové náročnosti na staré konzole. Ubisoft však pro majitele Playstation 3 a Xbox 360 připravil samostatnou hru s podtitulem Rogue. Majitelé PC se dočkají začátkem příštího roku, o verzích pro Playstation 4 a Xbox One se zatím mlčí.

Eurogamer.cz
22. 11. 2014

3,5/5
Doupě
18. 11. 2014
AC Rogue je rozporuplná hra. Na jednu stranu nabízí nesmírně charakterního hrdinu, který bere svět kolem sebe trošku jinak, než jsme z AC zvyklí, a přináší vybroušený a zajímavý příběh. Dívá se totiž na nevraživost mezi asasíny a templáry z jiného pohledu. Na druhou stranu ale zase jen recykluje staré díly a nepřichází prakticky s ničím novým. Pokud jste fanoušky série, už jistě hru doma máte. Pokud...

7/10
Zing
17. 11. 2014
Pokud jde o poslední asasínské dobrodružství na předchozí generaci konzolí, pak se jedná o poměrně sympatické ohlédnutí za minulostí, jež se však nedokázalo vyvarovat nešvarů, které sérii provázejí prakticky od samých začátků. Jestli ale hodlá Ubisoft i nadále vydávat Assassin’s Creed na staré konzole a Rogue představuje jenom vykalkulované ohlodání zbytků masa z kostí, pak při pohledu zpět vyjde najevo...

90%
Czechgamer.com
16. 11. 2014
Všetci čakali od hry Assassin´s Creed:Rogue len obyčajnú kopírku minulého dielu s nepodstatným príbehom, ktorá mala jedinú úlohu - naplniť Ubisoftu kapsu. Rogue ale prináša viac. Faktom je, že kopíruje čo sa len dá ale zároveň prináša dokonalú kombináciu tretieho a štvrtého dielu série a to dokonca z netradičného pohľadu.

DEENCS