Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids


72%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: playstation 4
pc
xbox-one
xbox one x
ps4
ps5

Podobné hry

Jak si vede hra Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids v porovnání s podobnými hrami? Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

80%
Czechgamer.com
7. 6. 2021
Írska chuť whisky rezaná sekerou

80%
Paranskyraj
18. 5. 2021
Rozšíření k nejnovějšímu dílu ze série her Assassin’s Creed – Wrath of the Druids sice nepřichází s něčím zcela novým, nebo revolučním, ale v rámci přibližně dvacetihodinového dobrodružství nabízí spoustu herního obsahu. A prozkoumávat starověké Irsko, kde právě probíhá střet mezi pohanským a křesťanským světem je prostě zábava.

80%
Bonusweb
14. 5. 2021
V prvním přídavku pro Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids jsme se vydali objevovat středověké Irsko. Ubisoft se celkem úspěšně držel slovníkové definice pro expanzi a my jsme tak dostali zkrátka víc toho, co známe z hlavní hry.

7,5/10
Sector.sk
14. 5. 2021
Graficky je to celé stále pôsobivé a prostredie si jednoznačne vychutnáte. Írsko je iné ako Nórsko a Anglicko a ponúka zelenšie prostredie s kontrastom hôr a nížin, ako aj množstvom riek, tajných jaskýň a druidských okultných centier. Aj keď je zároveň menej zastavané a nie je tu až toľko miest alebo pevnosti, ale zato sú rozmanité a netradičné. Hrad na dvoch útesoch je veľmi pôsobivý a zaujímavý je...

6/10
Alza
12. 5. 2021
DLC Wrath of the Druids k Assassin's Creed Valhalla přenese fanoušky vikingského dílu do Irska, kde stráví maximálně deset hodin. Bohužel plně nevyužívá potenciál, který ostrov nabízí, a přináší „jen“ další vedlejší příběhovou linku, na níž brzy zapomenete. Jsou tam sice vlkodlaci, ale také zůstaly technické chyby původní hry.

5/10
Tiscali Games
12. 5. 2021
Průměrná, obyčejná a nezajímavá nastavovaná kaše. Výlet do Irska lze (na rozdíl od reality) doporučit jen v krajní nouzi.

8/10
Zing
12. 5. 2021
Pokud jste si užili původní hru a líbila se vám, tento přídavek vám nabídne nášup nového obsahu ve velmi podobném duchu, včetně nových lokací, nových postav, nových aktivit, nových nepřátel i vybavení. Výrazným doplňkem je také nová hudba v čele s několika stylovými písněmi. Důraz příběhu je položen spíše na politiku, takže druidů a magie si užijete o něco méně, než byste možná čekali.

ENDECS