Assassin’s Creed Chronicles: India


52%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps vita
ps4
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Assassin’s Creed Chronicles: India v porovnání s podobnými hrami? Assassin’s Creed Chronicles: India byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

35%
Bonusweb
27. 1. 2016
Naprosto zbytečnou odbočku Chronicles od už tak dost vyždímané série Assassin‘s Creed můžete s klidným srdcem ignorovat.

5/10
Tiscali Games
22. 1. 2016
Místy zábavná, ale častěji spíše otravná a frustrující stealth plošinovka. Pořídit by si ji měli jen nejzarytější fanoušci Assassin's Creed - a to ještě s rozvahou.

60%
GamePark
20. 1. 2016
Herní série Assassins Creed čítá již pěknou řádku titulů a i když kvalita posledních dvou byla dost rozkolísaná a především Unity bylo poměrně dost kritizováno, jak za slabší příběh, tak spoustu technických problému, z nichž řada nebyla do dneška vyřešena, přesto se můžeme spolehnout, že se dočkáme i dalších dílů. Na letošní rok ale zřejmě není plnohodnotná asasínská hra v plánu a tedy se můžeme těšit...

2/5
Hrej.cz
19. 1. 2016
S pomocí Chronicles si měli fanoušci trochu odpočinout od velkého Assassina, který se bojí radikální evoluce. Ve skutečnosti ale už v druhém díle spin-off působí ještě vyčerpaněji než jeho předobraz kritizovaný právem za to, že ustrnul na jednom místě.

75%
Czechgamer.com
17. 1. 2016
Povedená 2,5D plošinovka s důrazem na stealth prvek, nicméně se slabším příběhem a kostrbatým šermířským systémem.

ENCS