Game of Thrones - A Telltale Games Series


70%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Game of Thrones - A Telltale Games Series v porovnání s podobnými hrami? Game of Thrones - A Telltale Games Series byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

8/10
XboxWeb.cz
29. 5. 2015
O píď lepší epizoda než ta předchozí, takže vlastně nejlepší ze všech. Zajímá vás snad víc? Že rozhodování? Ale jděte... už dávno ne.

7/10
XboxWeb.cz
26. 3. 2015
Třetí epizoda už není takovým recyklátem s utahanými sekvencemi jako první díl, stejně tak jako není tak nudný a nemastný jako díl druhý. Potkali jsme nové postavy a nové dobrodrůžo, avšak za cenu ještě nižší hratelnosti. No a na nulový efekt rozhodnutí jsme si už tak nějak zvykli.

5/10
XboxWeb.cz
9. 2. 2015
Po hratelnostní stránce to samé jako vždycky s čím dál tím menším dopadem na děj vašich rozhodnutí. Příběhově nudné, místy nastavované, což zachraňují jen postavy známé ze seriálového zpracování. Když druhou epizodu přeskočíte, vůbec nic se nestane, "důležité" momenty se stejně dozvíte na začátku příští epizody, která bude, doufejme, daleko, daleko lepší.

8/10
XboxWeb.cz
2. 12. 2014
Když budeme počítat GoT od Telltale za deset bodů jako perfektní záležitost, díky skvělému scénáři, plus znovuobnovenou zašlou hratelnost autorů, odečteme mu bod za animaci a nepříliš vhodně provedené grafické zpracování, od čehož navíc odečteme ještě jeden bod za přístupnost pouze fanouškům a znalcům seriálu vysílané stanicí HBO, vyjde nám bodů osm. A přesně takové je i naše výsledné hodnocení. D.Ě.K.U.J.E.M.E....

ENPLCS