Game of Thrones (Hra o truny)


55%

Průměr z 10 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

56%
XboxWeb.cz
23. 7. 2012
A abych svou recenzi zakočil trošku pozitivně, tak vězte, že GoT není špatná hra. Pro fanoušky této skvělé knižní a seriálové série je to povinnost, díky vykreslení příběhu, postav a událostí. Pro nadšence do akčních RPG her investice do této hry postrádá smysl.

4/10
Konzolista.cz
23. 7. 2012
Videoherní zpracování Game of Thrones nadchne fanoušky především propracovaným a dobře napsaným příběhem, ale bohužel zklame špatnou hratelností, velkým množstvím chyb a také špatným audiovizuálním zpracováním. Pokud mezi fanoušky předlohy nepatříte, porozhlédněte se jinde, třeba u polské konkurence, která je o několik tříd lepší. Ta nejen má dobře napsaný příběh, ale i vytříbenou hratelnost.

5/10
Sector.sk
4. 7. 2012
Ako z toho všetkého von? Game of Thrones má dušu, má čo ponúknuť, ale baviť sa budú výhradne fanúšikovia série, ktorým nevadí to, že väčšinu času budú sledovať rozhovory a hrateľnosť je založená len na nie práve zábavných herných prvkoch. Je to ako kniha, kde je nutným zlom prerušujúcim sledovanie príbehu samotné hranie. A teraz hodnotíme práve hru.

60%
GameSite.sk
4. 7. 2012
Game of Thrones RPG sa tak možno nezaradí do rebríčkov najlepších hier na motívy známej značky, no fanúšikov kníh a seriálu poteší. Hodnotenie je tak rozporuplné. Niekoho taktické súboje unudia k smrti, poprípade sklamú.

5/10
Tiscali Games
27. 6. 2012
Tohle RPG si zahrajte, jen pokud znáte Hru o trůny a jste ochotni překousnout fakt, že bylo šito pořádně horkou jehlou. Jedině pak vás chytne napínavý a dobře zpracovaný příběh, který dokáže všechna negativa přinejmenším vynahradit. Game of Thrones se zkrátka nehraje kvůli formě, ale kvůli obsahu.

5/10
Eurogamer.cz
27. 6. 2012
Nechť si každý položí otázku, zda jej svět Písně ohně a ledu zajímá natolik, že je ochoten investovat dvacet hodin do mizerné hry, jež však co do příběhu a postav tvorbu G.R.R.M. ve výsledku úctyhodně rozšiřuje. Game of Thrones mohu doporučit jen skutečným fanouškům knihy, nebo ještě spíše seriálu, kteří díky výbornému finále nakonec odejdou spokojeni..., zatímco univerza neznalí si zklamaně odfrknou....

6,2/10
Herní web
24. 6. 2012
Průměrné RPG s mnoha nespornými chybami, jako je nudný soubojový systém a strnule zpracované prostředí. Zásadním plusem je ale skvělý příběh, který nemá (až na pár výjimek) ve hrách obdoby.

55%
Czechgamer.com
24. 6. 2012
Jediným skutočným ťahákom hry je príbeh a to nie je dobrá vizitka, ak sa jedná o videohru.

6/10
Zing
16. 6. 2012
Konečně titul, za který se skutečný fanoušek nemusí stydět, ale také titul, který díru do světa nikdy neudělá a za pár týdnů si na něj vzpomene jen málokdo.

7/10
Recenzeher.eu
10. 6. 2012
Příběh, svižnost hry, hezky ztvárněný fiktivní historický (ne-magický) svět a děj, zvraty v příběhu

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře