Pandora: First Contact


69%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Pandora: First Contact v porovnání s podobnými hrami? Pandora: First Contact byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

77%
GamePark
11. 5. 2014
Pandora: First Contact je velmi kvalitní a zábavná tahová strategie, která má potenciál zaujmout na desítky až stovky hodin. Je sice pravda, že má i svoje nedostatky, jako je například absence tutoriálu, kampaně a líbivějšího grafického zpracování, ale i tak se jedná o titul, který můžeme veteránům tohoto žánru vřele doporučit. Všem nováčkům zase radíme, aby si dobře rozmysleli, jestli chtějí do naučení...

GamePark
3. 5. 2014
Pandora: First Contact neobsahuje žádnou příběhovou kampaň a tak ještě předtím, než se pustíte do obsazování samotné planety, budete muset udělat pár zásadních rozhodnutí, která ovlivní hrou vygenerovaný svět. Těmito rozhodnutími jsou například volba frakce, velikosti a tvaru světa, obtížnosti a v neposlední řadě i míra agresivity domorodých živočichů. Pokud tedy nepatříte mezi fanoušky příběhových...

7/10
Tiscali Games
4. 2. 2014
Navzdory horšímu vybalancování a nepřehlednější hratelnosti je Pandora: First Contact pro hráče, toužící po 4X nástupci Sid Meier's Alpha Centauri, manou z nebes. K dokonalosti však této sci-fi strategii přesto chybí větší balanc a uživatelský komfort.

3/5
Hrej.cz
30. 12. 2013
Příjemná 4X strategie, která vzdává hold legendě Alpha Centauri. Nedosahuje její hloubky a je na ní vidět nižší rozpočet, ale autorům nelze upřít, že se snažili.

CS