SimCity


72%

Průměr z 12 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra SimCity v porovnání s podobnými hrami? SimCity byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
InGamer.cz
1. 4. 2013
Nové SimCity dokázalo skloubit to nejlepší z předešlých dílů i s další přidanou hodnotou. Na druhou stranu, najde se také řada nepříjemných nedostatků a nutnost být neustále online je skutečně otrava.

85%
GamePark
1. 4. 2013
Titul si zaslouží krásných 85 % pro jeho schopnost upoutat hráče na první pohled. Postupně sice vaše pozornost začne upadat, avšak s trochou schopnosti vyhrát si dokáže i nové SimCity vydržet ve vašich duších na desítky hodin zábavy, což se rozhodně vyplatí.

90%
Czechgamer.com
29. 3. 2013
Proslýchá se, že několik digitálních kopií si pořídil taky pražský magistrát.

85%
GamePark
29. 3. 2013
Jeden domek do rybníka, druhý na indiánské pohřebiště a továrnu třeba přímo do středu náměstí. Inu, možná by to celé až tak skvěle nefungovalo a velkou část obyvatelstva podobného městečka by tvořily krysy či v lepším případě duchové pronásledující každého, kdo by se nastěhoval, nicméně starat se o už postavené město také nelze považovat za hotovou pohádku se šťastným koncem. Budovatelské strategie...

5/10
GamesWEB.sk
27. 3. 2013
Pozitívnou správou je zaručená podpora modovania, ktorá bola potvrdená samotnými tvorcami. Ani nie po týždni internetom preletelo video, kde za pomoci modov je možné zrušiť 20-minútový offline mod spoločne s možnosťou uloženia mesta alebo diaľnice so železnicami budovať aj pomimo vášho štvorčeka.

6/10
Eurogamer.cz
17. 3. 2013
Nové SimCity mě za 30 odehraných hodin dokázalo solidně naštvat, ale zároveň také potěšit. Je to budovatelská strategie s překrásnou živoucí grafikou, kterou ale sráží k zemi nesmyslná a uměle vynucená architektura onlinové hry, nepropojenost herních serverů navzájem a další přešlapy v podobě příliš malých herních map, zmateného pathfindingu obyvatel města nebo špatně vyřešeného ukládání pozic bez...

7/10
Sector.sk
17. 3. 2013
Nové SimCity zabaví, ale ani zďaleka nie na jednotku.

3/5
Hrej.cz
13. 3. 2013
Budovatelská strategie postavená na moderním a schopném enginu, která parádně vypadá a v mnoha okamžicích poskytuje hráči velké uspokojení. Její online DRM a cloudová a sociální povaha ale zároveň vedou k řadě obtíží a frustrujících okamžiků.

9/10
Zing
13. 3. 2013
V žánru stavebních simulátorů nemá SimCity žádnou konkurenci. Nový přídavek do série vrací komplexní systém předchůdců, a přitom jej dokáže navléknout do přitažlivého a jednoduchého kabátku, který bez problému sedne nováčkům a příležitostným hráčům. Ať už hrajete cokoliv, SimCity je zážitkem, který musí vyzkoušet každý poctivý stavitel tělem i duší.

6/10
Hrej.cz
13. 3. 2013
Budovatelská strategie postavená na moderním a schopném enginu, která parádně vypadá a v mnoha okamžicích poskytuje hráči velké uspokojení. Její online DRM a cloudová a sociální povaha ale zároveň vedou k řadě obtíží a frustrujících okamžiků

5/10
Tiscali Games
12. 3. 2013
Z něčeho, co vypadalo jako velmi slušný restart zasloužilé budovatelské série, se vyklubala omezená nuda. Nové SimCity možná jednoho dne bude dobrá hra. jen když budou města 4x - 5x větší, když se hry ujmou moddeři a online prvek bude fungovat tak, jak by měl.

9/10
Zing
11. 3. 2013
Verdikt: V žánru stavebních simulátorů nemá SimCity žádnou konkurenci. Nový přídavek do série vrací komplexní systém předchůdců, a přitom jej dokáže navléknout do přitažlivého a jednoduchého kabátku, který bez problému sedne nováčkům a příležitostným hráčům. Ať už hrajete cokoliv, SimCity je zážitkem, který musí vyzkoušet každý poctivý stavitel tělem i duší.

DEPLENCS