The Last Remnant


70%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox 360
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra The Last Remnant v porovnání s podobnými hrami? The Last Remnant byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

80%
Gamesport
25. 5. 2009
Grafické zpracování zachraňují výtečně vypadající postavy a audio stránka je hudebně také povedená. Lineární, ne však nezajímavý příběh také není vysloveně špatný. Pokud máte rádi dobrá, složitější RPG, rozhodně vám doporučuji si Last Remnant sehnat.

6/10
Doupě
15. 5. 2009
Nebýt repetetivnosti, byl by Remnant výbornou hrou s dlouhou dobou hraní, kterou bych doporučil všem. Kdyby se odstřihla nudná polovina úkolů, doporučil bych ji také.

3/5
Doupě
14. 5. 2009
Po několika soubojích a nálezech se hlavní hrdina konečně setkává s Davidem Nassau, Markýzem Athlumu, který ho předvolá do svého města, aby prokázal, že není nepřátelský špeh, ale syn důležitých členů Akademie, jak tvrdí. Pomáhá tak Rushovi s pátráním po jeho sestře a zadává mu také několik prvních úkolů. Velkolepé dobrodružství plné hrdinských činů, dějových zvratů a hlubokých emocí může začít.

GamePark
25. 3. 2009
Zatímco klasické akční RPG alá Diablo nebo třeba Baldurs Gate vycházely vždycky výhradně na PC, tak s akčními řežbami japonského stylu se naopak častěji setkávali majitelé konzolí. Některé firmy se pak následně sice rozhodli i pro port na počítače, ale přiznejme si to, výsledky nebyly kdovíjak chvályhodné. Další věcí, která jim nehraje příliš do karet je celkový styl. Zkrátka většina evropských (potažmo...

70%
Bonusweb
2. 3. 2009
Těšili jste se na bombastické RPG? Máte chuť na notnou dávku japonské preciznosti? Škoda, tentokráte máte smůlu.

4/5
Hrej.cz
8. 12. 2008
Last Remnant svým předčasným vydáním otupuje vlastní zbraně, když grafiku a velkolepé bitvy sráží sekáním. Když mu dáte čas a místo na harddisku, odmění se vám pár desítkami hodin velmi dobré zábavy, která sice Lost Odyssey nepřekoná, ale dostane se před Infinite Undiscovery.

DECS