Dungeon Siege 3


67%

Průměr z 16 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps3
xbox 360

Podobné hry

Jak si vede hra Dungeon Siege 3 v porovnání s podobnými hrami? Dungeon Siege 3 byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

75%
Game page
24. 9. 2011

6,9/10
hry.Sme.sk
10. 8. 2011
Dungeon Siege III nie je nepodarkom, na ktorom by sme našli jednu chybu za druhou. Dobré meno svojim predchodcom však nerobí a v žánri akčných RPG predstavuje len mierny nadpriemer. Nenáročná zábava sa vám priskoro ohrá a nemusí ohúriť ani možnosť rozohrať si príbeh znovu za inú postavu, pretože to levelovanie je v podstate fádne a nevýrazné. Je to znovu o tom istom - hre akoby chýbala duša, potrebná...

3/5
Doupě
18. 7. 2011
Ostatně kamera představuje největší problém hry. Sice občas efektně sleduje hráče, ale je posazena velmi nízko a jednoduše často ani nevidíte protivníka, na kterého metáte kouzla. Stejně tak by se dalo nadávat na striktně koridorový design map, které naštěstí se aspoň pestře střídají a nechybí tradiční přechod do další lokace bez loadingu.  Na akční RPG je Dungeon Siege III i překvapivě krátký, něco...

5/10
GamesWEB.sk
11. 7. 2011
Gameplay síce odkazuje na tradičné prvky žánra akčných RPG a rozhodne ho nemožno označiť za vyslovene zlý, ale inak ako priemerným herným zážitkom sa čas strávený s týmto titulom nazvať nedá.

79%
Recenzeher.eu
4. 7. 2011
Bez pochyby Dungeon Siege III útočí na skvělé hodnocení. Daří se mu to zejména pěkně ztvárněným příběhem, chytlavou hratelností, která těží z funkčního soubojového systému, a zároveň z faktu, že takovéto hry se v dnešní době již nedělají. Jistě se jedná o oldschool – RPG jak má být, nicméně trpí neduhy, které můžete s klidem přehlédnout, aniž by vás hra přestala bavit.

60%
Herní web
29. 6. 2011
Zábavné a oddychové akční RPG s několika nepovedenými inovacemi. S původními dvěma díly má však společné již jen jméno. Hra je vyrobena primárně pro konzole, tudíž na PC počítejte s nepřívětivým ovládáním i interfacem. Majitelé konzolové verze si k hodnocení mohou s klidným svědomím připočíst 10%.

3/5
Hrej.cz
28. 6. 2011
Dungeon Siege III je novou záminkou k tomu, aby konzolisté a pcčkáři vykopali válečný joystick.

5/10
Hrej.cz
28. 6. 2011
Dungeon Siege III je novou záminkou k tomu, aby konzolisté a pcčkáři vykopali válečný joystick.

60%
GamePark
28. 6. 2011
Celkově se ale nejedná o nic více, než technicky lehce nadprůměrnou, ale herně velmi průměrnou hru připomínající RPG, která je jasně zaměřena spíše na sváteční hráče RPG (hodně se asociuje podobnost s Fable III, které je ale mnohem hezčí a nabízí více možností). Od nás si tedy hodnocení více než lehce nadprůměrných 60% nezaslouží a budeme doufat, že připravovaný TES: Skyrim nedopadne stejně.

7/10
Eurogamer.cz
28. 6. 2011
Sice není dokonalým akčním RPG, ale řezničiny v něm najdete dost, hezké grafiky a spousty předmětů také, a bavit se budete až do konce. Zvlášť, pokud si proti banditům, obřím pavoukům a démonům pozvete na pomoc kamarády. To vám pak nebude vadit ani docela krátký a neoriginální příběh nebo pár technických opruzů. Pokud plánujete hrát jen singleplayer, z celkového hodnocení si nějaký ten bodík odečtěte.

Eurogamer.cz
28. 6. 2011

GamePark
28. 6. 2011
Dungeon Siege patří mezi nejoblíbenější herní série již od doby, kdy zhruba před devíti lety vyšel první díl. Sice vesměs kopíroval prvky Diabla, stejně jako většina jiných RPG, ale na řadu herních principů šel svým způsobem, který přilákal řadu hráčů, kteří by jinak prostou klikačku nehráli. Nyní jsme se dočkali v pořadí již třetího dílu, za kterým ale stojí noví vývojáři z Obsidian a vydavatel Square...

70%
Czechgamer.com
22. 6. 2011
Velmi kvalitní konzolové akční RPG pro novorozence

80%
Bonusweb
22. 6. 2011
Zběsilá akční hra na hrdiny pracuje s jednoduchými principy, ale na zábavnosti jí to vůbec nic neubírá.

7/10
Tiscali Games
20. 6. 2011
Dungeon Siege III dokázal nemožné, pronikl i na konzole. V tomto ohledu jde o sympatický krok! Ve všem ostatním nabídl hodně dobrou zábavu, solidní akci, ale nezbavil dojmu, že to celé mohlo být přeci jen lepší. Platí to zejména o PC verzi, která by sama o sobě zasloužila jeden bodík z hodnocení dolů.

90%
Ostatní
12. 6. 2011
Hru jsem dohrál na jedno zapnutí. Trvalo mi to asi 9 hodin bez pauzy a s plněním jen hlavních, potřebných questů. Pokud bych plnil i ty postranní tak by se hra protáhla. Celkově je to ale velmi kvalitní RPG titul, který nabízí kvalitní příběh, mnoho lokací a poutavé úkoly s nápadem (je potřeba angličtina na stření úrovni). Graficky krásně zpracováno, občas nějaký ten bug ale s tím se musí už počítat....

DEENCS