The Awesome Adventures of Captain Spirit


79%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra The Awesome Adventures of Captain Spirit v porovnání s podobnými hrami? The Awesome Adventures of Captain Spirit byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

4/5
Cooldown
2. 5. 2019
The Awesome Adventures of Captain Spirit slouží jako malá, ale chutná jednohubka, se kterou vývojáři vábí hráče na druhou sérii. Atmosféra i příběh se drží standardu nastaveného v Life is Strange a inovace tu najdeme jen v rámci technické stránky. Pokud máte dvě hodiny volného času, rozhodně bezplatnou epizodu vyzkoušejte.

90%
GamePark
17. 7. 2018
Život je zvláštní. Jak zvláštní může být, nám ukázala již epizodická hra Life is Strange od společnosti Dontnod. Od té nás v dohledné době čeká další série, a tedy bylo velkým překvapením, když kromě nových epizod byla také oznámena kapitola zdarma s názvem The Awesome Adventures of Captain Spirit.

4/5
GameSite.sk
3. 7. 2018
The Awesome Adventures of Captain Spirit je naozaj vynikajúca hra. Predstaví nám síce iba kúsok z príbehu a netrvá dlho, no je zadarmo. A ak sa chcete dozvedieť ešte viac z dobrodružstva malého Chrisa, počkajte si na Life is Strange 2. Dovtedy si však túto hru určite zahrajte. Verte, neoľutujete.

6/10
Doupě
1. 7. 2018
The Awesome Adventures of Captain Spirit je přesně takové, jak byste od free-to-play titulu čekali. Je krátký a nevýrazný a slouží spíše jako reklama pro další díl. Darovanému koni na zuby nehleď, hra má stále pár silných momentů a byla by škoda ji za její příznivou cenovku vynechat. Ostatně Life is Strange 2 na ni má přímo navazovat.

8,3/10
Centrum Her
29. 6. 2018
Captain Spirit je krátky herný zážitok. No to všetko sa dá odpustiť, keď si uvedomíme, že nám ho vývojári z Dontnod prinášajú absolútne zdarma. Aj vďaka večne hravému Chrisovi je ťažké uveriť tomu, akou tragédiou si jeho rodina prechádza. A aj keď príbeh, ktorý nám vývojári ponúkajú, vieme prejsť za pár minút, hra toho ponúka oveľa viac. Je len na hráčovi, čo z toho objaví. Jedná sa tak o veľmi zaujímavú...

4/5
Hrej.cz
26. 6. 2018
Volňásek na vlak ve směru dětství by byla škoda nevyužít, zvlášť když mašinfírou jsou nadaní vypravěči z Dontnod.

ENDECS